Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom titkolózik, gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom titkolózik, gyakran eljár, fogadjunk magánnyomozót?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy hónapban kezdett furán viselkedni, csúnyán beszél velem, alig van otthon. A telefonja jelszóval védett, dugdossa előlem azt is, wc-re, zuhanyzáshoz magával viszi. A lakásban is folyton magával hurcolja, még videót sem nézhetünk együtt rajta. Ha telefonál, kimegy a szobából, néha a házból is. Gyakran elmegy "inni", olyankor hajnali 3nál hamarabb nem jön meg, a pénze eltűnik, rám 200 forintot sem költ. Szexelni nem akar. Ő abszolút nem közeledik, az én közeledésemet elutasítja. Beszélgetni sem lehet vele. Tudom, hogy van egy érdekes haverja, fura figura, azt sejtem, ő vitte bele valamibe, mert amikor elmegy, azt mondja ezzel az illetővel találkozik. Ezekre a találkozókra nem mehetek, engem alapból nem visz sehova. Anyósnak is feltünt a dolog, a magánnyomozó az ő ötlete. Felfogadjunk egyet?


21/N párom 21/F egy éve élünk együtt



#rossz #titkolózás #gyanús #magánnyomozó #társaságba #keveredhetett
2015. szept. 22. 15:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A megcsalást kizártnak tartjuk mindketten.
2015. szept. 22. 15:21
 2/16 anonim ***** válasza:

Ha van is valami a háttérben az nem egyik napról a másik napra történt. Túl sok családi titkokat néztetek...

22/F

2015. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom az eszedbe som jutott, hogy talán tőle kérdezd meg...
2015. szept. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
+1 a hármashoz. Miért van titkolózás, miért nem tudjátok megbeszélni? Nem szabadna hagynod, hogy ennyire kirekesszen. Nálam nem az az első kérdés, hogy vajon mit csinál, hanem az, hogy miért nem beszéltek rendesen, miért nem tudod.
2015. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindig kérdezgetem, de nem válaszol semmire, vagy hárít. Amúgy nem, nem néztünk családi titkokat, hanem kajakra egy-két nap alatt változott meg a párom. Most ez lehet sok minden, függőség, másik csaj, illegális tevékenységek...akármi. De ő nem fog beszélni róla egy betűt sem.
2015. szept. 22. 15:42
 6/16 A kérdező kommentje:
Korábban engem is rengetegszer meglepett, csoki, virág, stb, nem is érdekelte mennyit költött rám. Múltkor amikor már nem volt pénzem a nővére vett nekem gyógyszert mert sürgősen kellett, ő pedig nem volt hajlandó. A változást az egész családja észrevette. Próbáltam nagyon sokszor beszélni vele. Mindig fáradtságra hivatkozik, vagy arra, hogy "hülyeségeket kérdezek".
2015. szept. 22. 15:44
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Figyi ha nem válaszol és titkolozik akkor nincs tovább miről beszélnetek.

Hagyd el és kész!Előbb utóbb megcsak ha eddig nem tette.

Egy honapja?? Volt elég ideje szóval küld szépen el.

2015. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az efféle titkolózás elfogadhatatlan egy kapcsolatban. Valami komoly gond van a háttérben, úgy tűnik, szembesítenetek kéne azzal, hogy ez így nem mehet tovább, aggódtok érte, nem háríthat örökké.
2015. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szeretem, és tudom, hogy a szíve mélyén ő is. Csak valami baja van. A családban is voltak mostanában dolgok, amik szerintem megviselték. Lehet ez az oka.
2015. szept. 22. 16:02
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ahha, és az elősem fordulhat, hogy valami meglepetésen dolgozik már egy hónapja neked, aminek örülni fogsz. Gyanusítsuk már meg mert ő egy bűnöző, meg terrorista. Azért gáz, hogy a barátnője vagy és csak is rosszban sántikálhat, meg megcsalhat stb... Részedről a bizalom aztán megvan benned is. Miért vagytok ti egyáltalán együtt?
2015. szept. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!