Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltöztem a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltöztem a párommal, azóta sokkal magányosabb vagyok. Ez elmúlik majd?

Figyelt kérdés
Előtte a szüleimnél laktunk, de idegesítőek és hangosak, úgy gondoltam jobb lesz külön. De valahogy nem úgy tűnik. Itt nyugi van és csend... de magányosnak érzem magam. Másoknál hogy van ez? Mi kell ahhoz hogy ne érezzem magányosnak magam?
2015. szept. 23. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudd lefoglalni magad, és észre sem veszed, hogy nincs körülötted csatazaj.


Nekem most kicsit rosszabb, mert egy évig együtt éltünk, és most már nincs velem. Gondolhatod...

2015. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg jobbnak kéne lenni,de ezek szerint neked hiányoznak a hangos szülők.

Persze a párod ha nem foglalkozik veled abbol is adodhat ez.

2015. szept. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokszor én is magányosnak érzem magam igaza van az előttem szólónak le kellene magunkat foglalni .
2015. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foglald le magad. Nincs valami hobbid? Nem olvasol könyvet? A párod esetleg hanyagol?
2015. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!