Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tőlem elvárja, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tőlem elvárja, hogy minden lépésemről tudjon, de ő nem szól, ha nem jön haza. Miert lusta írni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ha valaki azt mondja , elmegy valahová,fél óra és jön, aztán 2 óra múlva te írsz neki, hogy mi helyzet, és csak akkor szól, hogy már nem ott van, ahova indult és tőled várja el , hogy ne menj sehova, meg tudni akarja minden lépésedről?

Még ő van felhaborodva, mert megkèrdezem ,hogy miért nem írt egy mondatot,hogy máshova megy és nem fél óra...


2015. okt. 20. 19:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és az én albérletemben vagyunk, amit úgy vettem ki, hogy külföldön is fizetem, hogy legyen hova jönni. Igaz, ez csak egy szoba, de ha már nálam van és amúgy is, illik szólni, hogy nem jön haza és a fél óra több lett...
2015. okt. 20. 19:29
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem már ott borulna a bili, hogy ő tudni akar minden lépésemről, és elvárja, hogy ne menjek sehova. Az ilyet dobnám a fenébe.


Főleg, hogy ez a klasszikus bort iszik és vizet prédikál. Mindenképpen jogtalan olyat kérni a másiktól, hogy ne menjen el sehova, és mindenről számoljon be, de még nagyobb pofátlanság ezt úgy csinálni, hogy ő eljárkál és b*szik szólni hogy hol van mit csinál.


Kétszínű bunkó, ez csak rosszabb lesz, ha jót akarsz magadnak, elhagyod.

2015. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amint kiderülne számomra, hogy ilyen irányításmániás idióta, kidobnám a francba. Egy kapcsolatban az egyenrangúság fontos, de ez nagyon nem az.
2015. okt. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!