Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek van élettársa? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van élettársa? Miért éltek együtt?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt? érdekből?

2015. nov. 1. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Mi együtt élünk, de nem vagyunk élettársak, mivel nem alkotunk vagyonközösséget.

Én nagyon szerettem, de kezdem azt érezni, hogy ô csak azért él nálam, mert nem kérek lakbért.

2015. nov. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem nagyon értem a kérdést.

Élettársam van, azért, mert még nem házasodtunk össze a párommal, előbb legyen ház és majd utána lesz pénz lagzira.

Akkor mi most élettársak vagyunk, nem? :D

2015. nov. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Szerintem a ptk alapján meghatározott élettársi kapcsolatot kell alapul venni.

2015. nov. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem! Eszrevettuk, hogy nehez az elbucsuzas talalkozasaink utan. Na meg unnepekkor tobb napot is itt volt egymas utan! Na meg igy minden nap tudunk szexelni! Gyakorolni kell a masolatkesziteseket! Sok ilyen pasit akarok szulni, mint az elettarsam! Meg tud maszirozni! Allandoan flortolunk egymassal. Egyszeruen jol erezzuk magunkat egyutt!

Anyagi erdekbol sose laknek / jarnek senkivel.

N

2015. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a 2.-nak, nekem is. Évek óta "élettársak" vagyunk, jövőre épül fel a ház. Utána akarunk házasodni csak.
2015. nov. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!