Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Van így közös jövőnk?

Figyelt kérdés

6 éve vagyok együtt a barátommal. Albérletben lakunk, de valószínű, hogy mennünk kell majd. Másik albérletet nem fogunk tudni fizetni, mert nagyon drágák, így haza kell költöznünk a szülőkhöz... Nekem jelenleg nincs munkahelyem, és még fél év kell amíg lediplomázok, ez még jobban nehezíti a helyzetet, de van félretett pénzem, most abból fizetem a rám esők részeket.


Anyukámmal azt beszéltem, hogy lakát kéne venni és találtunk is egy jót, ami minden szempontból megfelelne, úgy hogy nyáron egy olyan lakás 3x annyiba került mint most. Ráadásul bútorozott, fel van szerelve, amíg nem diplomázok le és találok munkát addig simán ki lehetne adni albérletnek. Azt mondja, hogy ők segítenek, de azért nem mernek, mert nem tudják együtt maradok-e a párommal... Itthon megkérdeztem a barátom, ő meg lerázott, hogy hova akarok én lakást venni munkahely nélkül, nincs pénzünk, ne álmodozzak...


2015. nov. 8. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A kártyák szerint van.
2015. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lerázott, mert nem érti miből akarnál lakást venni.. Az albérletet nem fogod tudni kifizetni, akkor hogy vennél már lakást?

Azért mert a szüleidnek kétségei vannak, és a barátod értetlenkedik, te már azt szűröd le, hogy nincs jövőtök együtt? Magyarázd el neki, mi a helyzet.

2015. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem csak erről van szó. Azt érzem, hogy ő tulajdonképp tök jól elvan, hogy albérletre fizetünk, amikor azt a pénzt akár költhetnénk a törlesztésre is. Itt vagyunk már mióta, de egy kanapénk sincsen, engem nagyon zavar, hogy "üres" a lakás, de egyedül nem akarom bebútorozni azért, hogy aztán itt hagyjuk, meg az albérlő drágábban adja ki, mert mi kiszépítettük saját pénzből... Őt meg nem is érdekli semmi, nagyszobában van a számítógép, asztal, szék és elvan azzal egész nap... A pénzt is elszórja mindenre, nem tudunk spórolni semmire.
2015. nov. 8. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor talán le kéne ülni és megbeszélni vele ezeket a dolgokat. A terveiteket. Nem pedig tőlünk kérdezni, nulla információközlés után, hogy van e jövőtök.
2015. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor szüleid házázra akarsz jelzáloghitelt?

vagy anyádék fizetik?

nincs melód.

vegyen akkor anyád, legyen az ő nevén és kész

2015. nov. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vele értesd meg, hogy ez neked már nem elég, leragadtatok egy ponton amin szeretnél továbblépni. Szeretnéd építeni az életed, nem egy helyben topogni, ez teljesen érthető. Rá kell eszméltetned, hogy lépjen veled. Ha sehogy se megy, akkor igen el kell gondolkodni, hogy vele így, vagy mással máshogy.
2015. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!