Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Én vagyok zsugori, vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok zsugori, vagy a párom akar sokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a toppon anyagilag, bár ö mèg nálam is kevesebbet keres. Kifizetünk mindent felesbe, csak a lakbérbe èn adok többet. Utàna még adjak neki havi 100€ költöpénzt, mert neki nem marad. Karácsonyra adjak neki 300€-t, mert venni akar ezt-azt. Én max 25€-ig választhatok. Tartozott nekem 10€-vel, amit nem adott vissza.

40€-t fizettem kettönkre az étteremben, 50€-böl nem adott nekem vissza.

Tegnap nem volt nála készpénz, mondta, kell 5€, vesz ki a tárcámból. Hazamegyek, mondja, 50€-t vett ki, és megtartja a visszajárót.

Nagyon szeretem meg minden, de már kezd elegem lenni.


Magamon ott spórolok, ahol tudok, nem veszek se ruhát, se semmit, csak a legszükségesebbeket, már édességet se.

Követem a szabályt, miszerint ha elveszek x összeget a megtakarításból, a dupláját kell visszatennem mèg abban a hónapban, vagy a négyszeresét a köv. hónapban.

10€-m van erre a hónapra, és kezdhetem elöröl a megtakarítást.


2015. nov. 18. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha kidobnád, kéregessen mástól?
2015. nov. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ő a barátnőd/barátod, vagy a prostid?

A leírás alapján az utóbbinak tűnik.

L21

2015. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bár még nem vagytok házasok, de ez az írás eszméletlenül rátok is igaz:


[link]

2015. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én párom lenne... már nem lenne a párom. :D


Nem veszed észre, hogy kihasznál anyagilag, ember???

2015. nov. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Dehogy vagy zsugori. A "párod" csúnyán kihasznál téged. Mondjuk azt nem értem, hogyha egy pár vagytok, mért tartozik neked, mint egy idegennek. Ha nekem kotorászott volna a tárcámban, és kivett volna ennyi lóvét, biztosan kivágtam volna a fenébe.
2015. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez vicc? 10 euró a napi cigim + piám

Ennyi egy hónapra Magyarországon is vicces.

2015. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem mond meg neki, hogy próbáljon meg kevesebbet költeni. A kérdésedre válaszolva, szerintem zsugori vagy.

Barátaimnak se centizem ki ennyire a páromnak meg aztán egyáltalán nem. A szerelmem annyit költ amennyit akar,ha meg úgy látom, hogy ezt nem engedhetjük meg magunknak akkor meg szólok neki.

2015. nov. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy a pénzedet költse, akkor beszéld meg vele, hogy ne tegye, illetve ne nyúljon a pénztárcádba. De ez a tartozik nekem a párom ennyivel meg annyival, ne is haragudj, de szánalmas és kicsinyes...


Ennyire filléres leszel akkor is ha majd közös gyerekre kell költeni? Elkéred tőle a cumi árát?

2015. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!