Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem adnak időt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adnak időt a nők arra hogy kialakuljon a szerelem vonzalom?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor első Talinál eldöntik hogy ez a fiú nem vagy igen. Most nyilván nem azokra a fiúkra gondolok akik taszítjak ezeket a nőket mert olyan rondák olyan buták Stb. Hanem amikor közömbös az illető fiú.

Nagyon sokszor volt ilyen hogy nem volt vonzódás első pillanatba köztem és a nő között aztán elvoltunk és 2,3 hónap után alakult ki több érzés és nagyon jó kapcsolat lett


2015. nov. 18. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
A vonzódás szerintem azonnal vagy legalábbis rövid időn belül kialakul, ha az nincsen, felesleges erőltetni.
2015. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy van olyan múltbéli élményük, ami tanulságul szolgált :)

Én adtam több ilyen srácnak is esélyt, csak annak nem, akivel nagyon nem találtuk az összhangot, vagy nagyon nem vonzott.

És mindig kiderült sajnos, hogy nem kellett volna, valakivel jártam is, és hát nem alakult ki a vonzalom... nem pár hónap, hanem évek után sem, bár akkor már más miatt voltam vele együtt (szeretetből, megszokásból).

2015. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1.és mondom amikor hosszú idő után lesz csak vonzódás?
2015. nov. 18. 15:23
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Én férfi vagyok. Már 5 másodperc után látom egy lányon, hogy szexelnék-e vele.


És kb. 1 randi (2-3-4 óra együtt töltött, átbeszélgetett idő) után látom, hogy akarnék-e tőle első körben komolyabbat.


Nem értem a kifogásodat. Mutasd meg a lányoknak olyan vonzó és jó oldaladat, hogy akarjanak veled később is találkozni az első randi után. Mi akadályoz meg ebben téged? Ha velem 3-ból 2 lány akar találkozni az első randi után is (sőt, sokszor az első randin már csók is van), akkor veled hol a probléma hogy nincs meg ugyanez?

2015. nov. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Marceline-nek igaza van. :]
2015. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Valamiféle egymásra hangoltság már az elején kell, hogy legyen, amiből kialakulhat vonzódás, illetve több. Ha eleve nincs meg ez a szinkron, teljesen más világ vagyunk, akkor nem érdemes tovább egymás idejét húzni.

Van, akivel nem is randizás kapcsán ismerkedtem meg, hanem semleges közegben és idővel lett olyan, hogy vonzódás már valamilyen szinten kialakult, és akár több is lehet, de ez az egymásra hangoltság már megvolt az elején is egy minimális szinten.

2015. nov. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a 6 nak van igaza :-)
2015. nov. 18. 15:37
 8/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, az eddigi legnagyobb szerelmeimmel az életben legtöbbször első látásra, de szinte mindig az első randi végére kialakult olyan vonzalom, amiből utána a kapcsolat végéig nem tudtam szabadulni.


Ha két ember igazán tetszik egymásnak, igazán vonzódik egymáshoz, akkor hamar kialakul az intimitás (érintés, csók, szex) és érdeklődés köztük. Ha az első randi végére valaki úgy érzi, hogy nem akar találkozni veled többet, mert nincs meg ez a kölcsönösség, akkor esélyesen jól érzi.


Nagyon aranyos és cuki ez a sok gondolat, hogy majd szépen lassan, komótosan kialakulnak a dolgok, de a valóság nem ilyen általában. Volt már az én életemben is pár olyan ember, akit lassan megismerve alakult ki vonzalom, de feléjük ez sosem volt olyan tartós és intenzív, mint akikről szinte egyből tudtam, hogy velük több is lehet.


Ha úgy érzed a nők nagyon nagy többsége nem táplál irántad olthatatlan kíváncsiságot, érdeklődést, vonzalmat legkésőbb az első randi végére, akkor a hiba a te készülékedben van.

2015. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Az mindenképp kell, hogy kíváncsi legyek a másikra, ez meg az elején kiderül. :-) Ha még kíváncsi sem vagyok, ott vonzódás sem lesz.
2015. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Célzott társkeresésnél gyorsabban szelektál az ember, mint semleges közegben (iskola, munkahely, baráti társaság, templomi közösség... stb.). Semleges közegben nem a társkeresés a cél, de hamar ráhangolódsz azokra az emberekre, arra a kisebb-nagyobb csoportra, akikhez aztán közelebb kerülsz, viszont itt a semleges közeg miatt nincs akkora domborítás, szépítés, megjátszás, mint célzott társkeresésnél, előbb megismered az emberek valódi énjét, és ez jó alap lehet, a célzott társkeresés nagyobb lutri.
2015. nov. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!