Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kamionzásal akar foglalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionzásal akar foglalkozni a párom, most akarja megszerezni, de örülök meg nem is. Nektek mi a tapasztalatok, véleményetek ezzel kapcsán? Engedjem vagy beszéljem le?

Figyelt kérdés

Most kezdené el a jogsi megszerzéséhez a tanfolyamot,de ha belegondolok ,hogy több hétig sem látom,és van egy pici 9 hós kisfiúnk,és egy 13 éves fiam ,minden átfut a fejemben.

De szeretne jobb életet és anyagi hátteret a gyerekeknek,mert most sajna nem telik mindig mindenre,és sajna hiteleinek is vannak.

Szeretem és remélem szeret annyira,mint én őt,hogy butaságot ne tegyen.

Nem tudom,hogy tényleg mi legyen.

Egyrészt örűlnék,másrészt már most rossz,hogy mi jár ezzel a munkával.



2015. nov. 24. 00:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha te fogod bírni egyedül a két gyerekkel, és bírsz magaddal is (tudod hogy értem) akkor nem lesz gond.

Feltéve hogy csak ideiglenesen pár évig akarja csinalni. De van aki nem tudja abbahagyni, és visszamenni éhbérért dolgozni. Minden tőletek függ, jobbára tőled, ő biztos bírni fogja.

Persze ez egy sz.r élet dehát ha nincs más választás...

2015. nov. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Esetleg kompromisszum, hogy csak olyan munkàkat vàlal (pl olyan cégnél), ami csak hetes? Akkor minden hétvégén otthon lenne.

Tudom, sz@r érzés. Nekem pàrom éjszakàs, én nappalos, igy van hogy nem làtjuk egymàst egész nap, és néha az is egész kibírhatatlan :D

A "butasàgról" meg annyit, hogy tapasztalataim szerint szinte nulla a %-os arànya azoknak, akik meg tudjàk tartani a hűséget. Ezért is ajànlom én az egyhetes melókat.

2015. nov. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1, max 2 hétvége otthon. Fenn tudod tartani a háztartást és a házat egyedül, mindenféle férfi segítség nélkül? Mennyire fog bizseregni a lábad között 3 hónap után?


Ezeket gondold végig...

2015. nov. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincsen a hűségel gond az én részemről,és remélem,vagyis bízom abban,hogy ő is megállja majd.

A nagy gyerek az csak az én fiam,szóval magam voltam vele igen hosszú évekig.A háztartást most is magam csinálom szinte teljesen.

De majd ő is ki bírja e nélkülünk az majd kérdéses.

A probléma az a hetes vagy nem hetes meloval,hogy ő ingyenesen teheti le a c+e kategóriát a waber's-nél.

Hogy mennyi időre kell allá írni nem tudom,így lehet 4hétig kell kintleni,de nem bíztos.

2015. nov. 24. 09:48
 5/9 anonim ***** válasza:

"így lehet 4hétig kell kintleni,de nem bíztos."


De biztos, készülj fel rá, hogy nem nagyon fogod látni. Kezdő, szopni fog, ez ilyen szakma. Ha meg nyafog, nem akarja csinálni akkor majd kapja a rossz melókat, többet alig lesz otthon, de legalább pénz sokkal kevesebb lesz

2015. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szállítmányozásban dolgozok irodában. A benyomásaim:


- az összes kamionos büdös. Durván! Nálunk a cégnél van fürdési lehetőség - 1,50 euró és törölköző, szappan jár hozzá - ALIG veszi igénybe bárki is, mind mocskosan, büdösen ácsorog a sorban a papírokért. Többnapos bűz, kosz...


- a 80%-uk igyekszik ahogy csak tud, flörtölni az irodista lányokkal, akik a papírokat készítik elő. Szánalmas.


- annyi pluszmunkát vállalnak be, amennyit csak tudnak, hogy ne kelljen hazamenniük


Szerintem a nagyrészük nem a család és a pénz miatt van úton, hanem azért, mert így jó neki: függetlenül. Ha hazamegy, várja a kényelem pár napig, amikor úton vban, azt csinál, amit akar.


Amúgy "kisfiunk" és nem "fiúnk", huszonhatmilliószor el lett már magyarázva, hogy rövid u-val a fiad, hosszú ú-val az udvarlód.

2015. nov. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal nem értek egyet, hogy koszosak és büdösek. A férjem is kamionsofőr. Minden pihenőidejét kamionos pihenőben, vagy motelban tölti ahol tud tisztálkodni, rendszeresen minden nap. Mikor megismerkedtünk is kamionsofőr volt, szóval én tudtam milyen kapcsolatba ugrok bele. Mivel az én férjem főleg külföldre jár, ezért nálunk tényleg van olyan, hogy több hétig nem látjuk egymást. Rengeteget beszélünk napközben is telefonon, vagy Skypon így azért kicsit elviselhetőbb a dolog. A fizetése is nagyon jó. Mivel "csak" érettségije van, így soha nem is hagyná abba mivel munkát nem nagyon találna. Nekünk is nagy egy lányunk, mikor kicsi volt nagyon nehéz volt "egyedül" nevelni a háztartást vezetni. Akkor gondolkozott rajta a férjem, hogy ott hagyja a munkát, és valami vezetői képzést elvégez, hogy tudjon menni mentős sofőrnek. Nem engedtem neki, tudtam hogy imádja a munkáját. Ma már a lányunk 14 éves, imád hosszabb szünetekben az apukájával menni világot látni.
2015. nov. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%, na neked biztos nem udvarolnak...
2015. nov. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A párom is kamionozik; van hogy hat hétig sem látom, máskor hétvégente hazajön.

Azt tudnod kell, hogy ha belevág lehet, hogy több lesz a fizetése, amit rátok tud költeni, de a hasznos idő kevesebb. Ha haza is jön lehet hogy pénteken éjjel megjön, vasárnap este meg már megy is. Annyi időtök lesz csak, hogy kimosd a ruháját, főzzél rá legalább egy heti kaját, szexelj vele, bepakolj neki és elköszönj.

Magad leszel, ha bármi van otthon neked kell megoldani, nem számíthatsz rá.

Az, hogy megcsal-e vagy nem tőle függ, kiszolgálja-e magát vagy vesz valakit. Én azt mondtam: akármi van nem akarom tudni- nem is kérdezem - "boldog a szent együgyüség".

Én így, szoktam meg, nekem ez a természetes.

2016. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!