Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti beleszólnátok, mennyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beleszólnátok, mennyit költ az eltartott barátnőtök?

Figyelt kérdés

Sajnos jövő hét közepétől oda a munkám. Átlagosan kerestem korábban, így valamennyi megtakarításom is van.

2200€-t sikerült félretenni, ebből 4-5 hónapig tudnék kijönni ha csak az albira és a kajára költök. Viszont ilyen hosszú ideig meg nem szeretnék munkanélküli lenni, szerintem már egy hét után az agyamra fog menni.

Eddig se voltam nagy költekező, de most annyira nem tudom, milyen költségvetést kéne írnom...A párom egyelőre nem szól bele, hiszen az ő keresetéhez se korábban, se most nem nyúltam.

Ilyenkor az a helyes, ah hagynám idővel beleszólni, vagy attól, hogy nem dolgozom a saját megtakarításom még kezelhetem én?


2015. nov. 26. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen kezelheted te, hiszen a tiéd, te kerested. És attól, hogy nem dolgozol még nem leszel eltartott mivel ugye továbbra is bele adsz az albérletbe, kajába és rezsibe.
2015. nov. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Te pézed úgy gazdálkodsz vele ahogy akarsz. Egy barátnõnek nem igazán van beleszólása. Én se mondom meg a páromnak mit vegyen max viccbõl :D
2015. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%
Alapból szerződéssel venném fel. Ezt meg ezt teszem meg veled, ennyit kapsz, oszd be. Extrákért járhat grátisz pénz.
2015. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
miért ne találnál munkát, mielőtt elfogy a pénzed?
2015. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-5 hónap alatt bőven lesz időd melót találni,ne aggódj.

Amíg a rád eső részét a lakbérnek,a költségeknek állod,addig a párodnak egy szava sem lehet.

Se most,se holnap,se a jövő héten,se a jövő hónapban,semmikor semmi köze nincs ahhoz,hogy te,a saját pénzeddel,amit te kerestél mit csinálsz!

A saját megtakarításod a sajátod,a változó munkaviszonyod nem változtat semmin.

2015. nov. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezelheted te a saját pénzedet. Kb addig nincs joga beleszólni, amíg a te megtakarításod el nem fogy. Ha addig nem találsz munkát akkor viszont ő fog eltartani...ha eltart. Bár gondolom azért nem tesz utcára ha már nem tudsz fizetni. Akkor lesz joga megmondani, hogy mit vehetsz és mit nem, mert akkor az már az ő pénze lesz.
2015. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!