Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért várják el a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el a nők a férfitől a saját házat, autót, utazásokat jó keresetet mintha ez a mai világban olyan könnyű lenne?

Figyelt kérdés
Miért nem tesznek saját maguk érte? Könnyű a férfiakat lehúzni. Az összes pénzsóvár.

2015. dec. 7. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
A normális nők nem ezt várják el. Van akinél ez feltétel, de nem kell általánosítani.
2015. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem könnyebb beleülni a jóba, mint évekig/évtizedekig gürizni ezekért?
2015. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Mert könnyebb széttenni a lábukat, mint megdolgozni a pénzükért.
2015. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
mert a nők lusták szeretik bele rakni magukat a jóba ennyi!
2015. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
miert irnak ki nogyulolo luzerek napi tobb ostoba kerdest is?
2015. dec. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van, ha a nőnek van ezekre egyedül is pénze, de mégis hozzáhasonló jómódú pasival van együtt? akkor ő is biztos csak a pénzsóvárság miatt?
2015. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát én gazdag család elkényeztetett fia vagyok, és nekem anyagi téren mindenem megvan, saját lakás, jó befektetések, minden évben 2-3 luxus utazásra megyek, úgyhogy ha csak ez lenne a nők elvárása, akkor mindegyik velem akarna járni. Sztem ezt a sületlenséget, h a nőknek csak a pénz meg a jó külső számít, csak szánalmas lúzerek találták ki, hogy legyen mire fogni a saját bénaságukat, ahelyett, h beismernék, h a személyiségükkel van a baj. Én a magam részéről beismerem, h a személyiségem katasztrófa, mert egy öntelt egoista elkényeztetett kis úri fiú vagyok. Van pénzem, és a pofám is helyes, mégis sok nő elutasított már, mert nem volt nekik szimpatikus az elcseszett személyiségem, én ezt férfiasan beismerem, és vállalom, h egy szar alak vagyok, és ez az oka, h nincs komoly párkapcsolatom.
2015. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

0.0 akkor mivel én albérletbe élek a párommal és a kocsi is az enyém nem is létezem?

Össze kéne kapni magatokat lúzerkáim. Egy darabig lehet az egész világot hibáztatni, de 30 felül már egyenes út a deoresszíóba ha mindíg a víz a hülye...


27/N

2015. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Előrebocsátom, hogy szerintem általánosságban "a nők" nem várják el ezeket.


Aki viszont elvárja, az egyszerűen azért mert megteheti! Lehet, hogy annyira jól néz ki, vagy csak tudja, hogyan kell pénzes, kissé lúzer faszikat felszedni, aki megteremti ezeket. Így neki az lesz az alap.

2015. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kik azok "a nők"?


Ismerőseim közt a legtöbb kialakult pár épp hogy nagyon is hasonló anyagi körülmények közül jött és általában közösen teremtették meg az anyagi hátteret.

2015. dec. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!