Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti a párotokkal mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párotokkal mennyi idő szoktatok tölteni és mit szoktatok csinálni együtt? Szerintetek ha a párok túl sok időt vannak együtt nem laposodik el a kapcsolatuk? Mivel lehetne feldobbni a kapcsolatot szerintetek?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok köszönöm! 20L

2016. jan. 25. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ellaposodik egy kapcsolat, ha sokat vagy vele?

Kislány, ha majd összeköltözöl a pároddal, akkor tehát kérdésed alapján, mivel sok időt töltötök együtt, akkor már el fog laposodni a kapcsolat?


A kapcsolat hogy jól működjön mind a két félnek kéne tenni érte! Így elkerülhetők a rossz dolgok.

Az, hogy mi mennyi időt töltünk együtt az változó, távkapcsiban vagyunk lassan 3 éve, de skype-on órákat tudunk együtt lenni.

2016. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem az első válaszolo értetlenkedését. Igen, a világon létező összes pár- és emberi kapcsolat ellaposodik az együtt töltött idő növekedésének függvényében.
2016. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden nap nálam alszik, néha hazamegy ha épp dolga van otthon. Hétköznap dolgozunk, tehát akkor csak reggel és este vagyunk együtt. Nem kezdett még egyáltalán laposodni a dolog, szerintem ez nem ettől függ.
2016. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 8 év után sem kezd laposodni a kapcsolatunk, bár mi szoktunk veszekedni. Bár horoszkópunk alapján tűz és víz vagyunk. Sztem ez is számít.

Amúgy sokat együtt vagyunk, de ő szokott a haverjaival is eltölteni időt,társasági ember.

2016. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm az eddigi válaszokat!
2016. jan. 25. 21:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Távkapcsolatban élünk, kéthetente vagyunk együtt 3 napot vagyunk együtt, ilyenkor, mozi, vacsi, tv-zés, és persze a legtöbbet egymással foglalkozunk. Amikor meg nem vagyunk együtt, napi minimum 5 órát chatelünk.

feldobni pl kirándulás, közös főzés, most szánkózás, korcsolya

22L, 25F

2016. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan veszély nem fenyeget minket, hogy túl sokat vagyunk együtt, mert mind2en sokat dolgozunk.
2016. jan. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor laposodik el a kapcsolat, ha túl keveset vagy a másikkal. A futtában találkozások, néhány percek, munka közbeni hívások csak addig roppant romantikusak, míg nem ezek teszik ki a kapcsolat nagy részét.


Egyébként hogy mivel lehetne feldobni? Változatos programokkal, legyen egy "randinapotok", amikor minden héten valami különlegeset próbáltok ki. Új helyek, új ételek... bármi.

2016. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hmm.. Sokat elolvastam es mindenkinek igaza van reszben; mivel : valoban mindket feltol fugg, es igaz, hogy a kapcsolat leszall, majd utalni fogjatok egymast az utolso egyutt toltott idokben (hetek-honapok), ezert kell a MEGFELELO szemelyt valasztani. Ez mar az elejen latszik, az elso 3-4 het alatt. Legkesobb a 2. honap vegere tudod mar! Nekem komolyabb kapcsolatom 2 volt. Mindketto komoly - ketto honapig tartott. Az utolso honap (3-4 het) remes volt. Nem azt vartam, mikor talalkozunk, hanem mikor megy mar el :D rossz erzes, es olyan kigyo, mert te tudsz valamit, amit a masik fel nem (szetvaltok akarata ellenere). A vegefele hiaba szeretnel valtoztatni , nem megy. Beszelsz vele, kered, hogy ezt, meg azt ne csinalja (ne parancsolj! -en sem tettem, csakis szep szavakkal elj) de nem akar meghallgatni, mert hiaba nem tudja : kozeleg a veg, erzi belul, mert nem tudsz pokerarcot vagni, erzodik rajtad (negativ energiakisugarzas[auran]) keresztul.Majd kerdezoskodik, te hazudsz, akaratod ellenere, mert nem akarod, hogy vege legyen, harcolsz Onmagad ellen, s ekozben tolod a szakadek fele az egesz felepitett "munkadat"... Rossz erzes..

En is keresem a megfelelot, de sok ember van itt B-pesten , kik bekepzeltek, sot hozzajuk se lehet szolni, mert forgatjak a szemeiket. Igen, mi is hibasak vagyunk fiuk, csak sok esetben mi igyexunk tenni valamit a kapcsolat vegeert, nem ugy mint a lanyok nagy resze (nem kell magadra venni, ha nem vagy ilyen) akik csak vannak a nagy semmibe, es a baratnoik hatalma ala kerulve veget vetnek egy hisztis telefonnal, vagy tiltassal a kapcsolatnak. Kedves felhasznalok : mindenki figyeljen oda a hibaira, mert azokat sajnos kesobb vesszuk eszre, mint a SAJAT HIBAINKAT... L.V.

2016. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majdnem 6 év alatt még nem kezdett ellaposodni pedig rengeteg időt töltünk együtt, sőt egy ideje már együtt is lakunk. De a kérdésed első felére a válaszok: majdnem minden munka utáni estét + hétvége nagy részét. Második része: mozizunk, edzünk, kirándulunk, sorozatozunk, főzünk, randizunk, beülünk valahová, tehát mindent amit egy átlagos pár tesz :)
2016. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!