Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális ez az érzés? Úgymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az érzés? Úgymond elszállt a lelkesedés, nem veszem készpénznek, csak majd ha kézzelfogható lesz.

Figyelt kérdés

Amikor párom először szóba hozta a költözést örültem, lelkes voltam, vártam (őt sose bombáztam ezzel), aztán közbejött egy anyagi gond, nem is foglalkoztunk vele sokáig. Azóta többször került szóba, de még nem jöttünk egyenesbe, viszont én akartam tervezni, hogy mondjuk legalább egy idő intervallumot, hogy idén vagy jövőre, kb, mire számítsak (van saját net előfizetésem, ha felmondom idő előtt, nem vihető akkor igen nagy összeget kell fizetni).

Az anyagi helyzetre hivatkozva párom nem mond időt. Nekem a munkahelyem miatt is jó lett volna ha mond, de így végül kihagytam ezt a tényezőt a dologból és egyedül döntöttem(felajánlották a lakhelyemnél lévő céghez az áthelyezést és más munkarendet, elfogadtam). Ekkor jöttem rá, hogy elszállt a lelkesedés, hogy várjam, hisz nem mond semmit, eljött a: majd lesz valami, ami tényleg költözés, kézzelfogható úgymond, akkor valószínű lelkes leszek. Azóta ő elkezdett néha, hogy hú de jó lesz, de én már nem ugrálok, érdekel meg minden, de nem veszem készpénznek. :S


2016. febr. 3. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Normális bizony. Te is látod, hogy a barátod csak hiteget, csak a szája jár, de közben semmi erőfeszîtést nem tesz. Nem fogtok ti összeköltözni soha, ezt talán részleteznem sem kell. Jól teszed, ha sokadszorra már nem bízol meg benne ebben a témában.
2016. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:
93%

Szerintem az érzésed normális. Mármint abból a szempontból, hogy nem pörögsz már az összeköltözésen. Ha meg akarjátok valósítani, akkor így is úgy is sikerül, anélkül, hogy ezen pörögnél.

Ha az anyagi gond nagy és még nem jöttetek ki belőle, akkor azt is megértem, hogy a párod nem mond időt. Ha pl. azt mondaná, hogy 1 év, és nem tudnátok addigra kilábalni a gödörből, akkor mi történne? Valószínűleg csalódott lennél, hogy nem jött össze. Szerintem simán csak nem hitegetni meg átverni, mert még esetleg ő sem látja a végét a dolognak.

2016. febr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha egyébként sincs most lehetőségetek rá, és az anyagi gondoknak a végét sem látjátok, nem tudom akkor mit vársz?

Azt hiszed ő a jövőbe lát? Hogy majd tudni fogja pontosan mikor lesz vége az anyagi gondoknak? Mikor lesz az amikor minden klappol?

Te sem tudod ezt megmondani, tőle se várdd el akkor.

Egyébként meg hitegetni nem akar gondolom, mi értelme van annak is hogy azt mondja idén összeköltöztök, de ha mégsem jön össze akkor meg ő lenne a hibás hogy meg merte ígérni...

2016. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!