Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Ti élnétek együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti élnétek együtt egy mérnök/informatikus pasival? Általánosan bejönnek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nem ezen múlik,mert egy mérnök is lehet bunkó,meg egy kőműves is lehet rendes.(bár ez általában nem így van,remélem nem sértek meg senkit :D) Szóval vanna kivételek.

De általában bejönnek az informatikusok vagy a mérnökök?

Ha igen,miért,ha nem,miért nem?


Ui.: egyébként megjegyezném,a legtöbb informatikus mérnök,nem az összes egy gép előtt ül és programozik,egy informatikai hálózat vagy szerver megépítése ugyanúgy komoly mérnöki munka,és ez is áll a diplomájukban,jogy mérnökök.


2016. márc. 30. 21:21
1 2 3
 1/21 VirágésBence ***** válasza:
Persze. :)
2016. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
79%
Én is mérnök vagyok, és már jártam pár mérnökkel, de egyik sem azért jött be, mert mérnök a foglalkozása. Szóval nagy jelentősége nincs.
2016. márc. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A párom is mérnökinformatikus. Bár tény, hogy én nem állok tőle messze, mert villamosmérnök, illetve gazdaságinformatikus végzettségem van. :)
2016. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Az előző barátom mérnök-informatikus volt, a munkahelyén informatikus, a szabadidejében meg ember, mint mindenki más. Imádott főzni, kertészkedni, minden hétvégét a vidéki házában töltött, paradicsomot, paprikát, uborkát termelt, szerette az állatokat.

A mostani barátom közlekedési mérnök, nála okosabb embert keveset láttam. De ez véletlen, hogy egymás után két mérnökkel hozott össze a sors, soha nem szakma szerint válogattam. Sokáig éltem házasságban egy technikussal.

2016. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%

Semmi baj nincs a mérnökökkel, informatikusokkal, sőt!

Az én barátom programozó, és nagyon is bejön amit csinál.

Intelligens és okos, ez nagyon tetszik benne. 23L

2016. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is mérnökinformatikus a barátom, én teljesen más területen tanulok, de nagyon jól kijövünk, szeretem ha mesél, ha megmutat dolgokat, de nem azért szeretem, mert mérnökinformatikus, hanem azért, ami összességében Ő :)

21/L

2016. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Én is mérnökinformatikusnak fogok tanulni,ha minden jól megy,ezért kérdeztem :)

De ha már itt van az alkalom,akkor ha esetleg nem bánjátok,megkérdezhetném,hogy mennyit keres a párotok körülbelül?

Ezt tényleg csak azért kérdezem,mert én is ilyen szakmát szeretnék.

2016. márc. 30. 21:53
 8/21 anonim ***** válasza:
37%

A párom is mérnökinformatikus, a bátyám is informatikus (ő nem mérnök- valami programtervező matematikus vagy miafene a diploma szerinti végzettsége), és ennélfogva a legtöbb olyan ismerősöm, akiket rajtuk keresztül volt szerencsém megismerni, bizony mind ugyanezen a szakterületen dolgoznak. Az összes gép előtt ül és programozik, merthogy egyikük sem rendszergazdai minősítésben dolgozik. És láss csodát, mindnek van élete, családja- lásd pl a barátom :D - hobbija, ésatöbbi. Oké, a barátom speciális eset, mert neki a programozás a hobbija is, szabadidejében is nagyon szívesen programozgat, kicsit geek, de hát ez van, ezt kell szeretni. Én is egy kicsit geek vagyok, hiába, hogy pszichológiát tanulok :D Ez nem ettől függ :) Vannak olyan mérnökinformatikusok, akik rossz fejek, nem jönnek be, vannak olyanok, mint a barátom, akik első pillanatban már lenyűgöznek és szívesen szaladok a karjaiba, akármi van is.


Btw, együtt élek a barátommal, szóval a fő kérdésedre a válasz igen, élnék együtt egy mérnökinfós pasival :) Sőt, általában is bejönnek, a legtöbbnek megvan a magához való esze.

2016. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

Nettó 550ezer, emellett 3-4 havonta beesik egy 500e-1M-s bevétel saját cégnek köszönhetően. Nagyon talpraesett és okos ember. A barátaink nagy része ilyen, és hasonló vagy akár jobb keresettel rendelkeznek, de azért azt hozzá kell tenni, hogy nem ez az átlag szerintem.


A 300ezres fizut persze lehet hozni, de azon túl már törtetésre is szükség van és nem csak arra, hogy elvégezte valaki az egyetemet.


#3

2016. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
Mennyi kocka van itt a k_rvaéletbe
2016. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!