Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, akiknek gazdag és sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akiknek gazdag és sikeres férjük van - boldogok vagytok?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy azután is, hogy látszólag megvan minden, nem következik be a felhőtlen boldogság, és értetlenkednek az emberek.
2016. ápr. 3. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Sikeres férjem van. A gazdagság relatív, én magunkra inkább azt mondanám, hogy nincsenek anyagi gondjaink szerencsére. Igen, boldog vagyok, de azelőtt is ugyanilyen boldog voltam, hogy jól kezdett keresni a férjem. A boldogságunk nem ettől függ, de az igaz, hogy így nyugodtabb az élet.
2016. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
A lényeg a pénz!!!Egyértelmü
2016. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Boldogok vagyunk,de nem a pénz miatt,hanem a szerelemtől.
2016. ápr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A vőlegényem sikeres, és én is az vagyok. Nem vagyunk gazdagok de nincsenek anyagi gondjaink. Viszont akkor is boldogok voltunk amikor pályakezdők voltunk és nem volt sok pénzünk.
2016. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2-es férfi, te miért gondolod ezt így? Mondj valami magadról...
2016. ápr. 3. 19:31
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
1. vagyok. Ja, tényleg annyira a pénzt nézem, hogy úgy mentem hozzá a férjemhez, hogy a diákhitelén kívül semmit nem hozott a házasságba...
2016. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Férjemnek vállalkozása van ami mostanság elég jól megy neki, és bár igaz nem vagyunk gazdagok de megvan a megélhetésünk, és tudunk is félre tenni pénzt. A férjem mindent megtesz azért hogy mi ketten jól el legyünk, az örökölt házam is folyamatosan újitgatjuk, szépitgetjük apránként haladunk előre, mert igyekszünk megfogni a pénzt. Én nekem is jó állásom van igaz nem keresem hű de agyon magam de arra elég hogy megéljek belőle. Mi már tervezzük a gyerekvállalást is, de egyenlőre a házzal akarunk meglenni. Nem vagyunk milliomosok a férjem persze eltudná érni azt a szintet de azt mindketten beláttuk hogy az hatalmas áldozattal járna. A férjem ha komolyan terjeszkedne és többet vállalna el jó pénzekért akkor az azzal járna hogy alig lenne itthon és jóformán alig lennénk együtt. Így is általában 15-16 ig van bent a munkahelyén de amikor hazajön akkor is picit pihen, megkajál és vagy neki áll valami aprósággal dolgozni a házon vagy leül a laptopja elé és céges ügyeket intéz 2-3 órán keresztül, így is sokszor kevés időnk van egymásra, akkor meg pláne kevesebb időnk lenne. Nekünk ez a változat vált be amikor úgy érezzük hogy van fix jövedelmünk ami nekünk elég az alapvető dolgokra meg amire kell és ennyi. Nem veszünk drága flancos ruhákat, nem járunk luxus drága kategóriás autóval, nem járunk el drága helyekre sosem. Nekem még sokszor ez is sok, örülök hogy van minden ami kell, de így is a férjem ha hétvégén is dolgozik akkor sokszor szomorkodom hogy nem tudunk együtt lenni. De ha én aljas módon rábeszélném hogy lépjen előrébb és legyünk gazdagok 1-2 éven belül akkor tuti nem lennénk boldog pár mert lenne pénzünk, de egymásra az a kevés időnk sem lenne mint eddig. A férjem jól bírja a dolgokat, de amikor van egy pont hogy kimerül akkor egy idő után úgy kitud készülni hogy rendesen aggódni kezdek érte.
2016. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még nem a férjem, de nagyon boldogok vagyunk, mindketten jól keresünk, és elég sokat dolgozunk, de mellette sokat törődünk egymással, szeretjük egymást, harmóniában vagyunk. És mindenre képesek lennénk egymásért.
2016. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, de ennek nem a férjem a függvénye. Én is jól keresek, van két diplomám, több nyelvvizsgám, folyamatosan képzem magam szakmailag és az elismerés boldoggá tesz.

Tovàbbá a családom, hobbijaim elsősorban.


Természetesen fontos számomra, hogy a férjem is jól érezte magát, elégedett legyen, de men ez az én boldogságom forrása.

2016. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A gazdagsag relativ, de gazdagok vagyunk, igaz, ez nem volt mindig igy. A ferjem sikeres uzletember, es en is sikeres vagyok a sajat teruletemen. Boldog vagyok, de ehhez a penz onmagabn keves lenne:-)
2016. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!