Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ha a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátnőmet nap, mint nap arra tanítgatom, hogy rendet rakjon maga után, akkor én meg akarom őt változtatni?

Figyelt kérdés

Mert szerintem ez nem az a kategória. Hiszen rendet kell tartani a lakásban. Sajnos állandóan én pakolok el utána, vagy olyan dolgokat csinálok meg helyette, amiket reflexből kéne csinálni. Pl kávéfőző edény, ha üres, bele a mosogatóba, vizet rá, hogy ne száradjon bele a kávé. Ha valamit beleteszek a mosogatóba, lehetőleg azonnal mossam is el, ne hagyjam ott, hogy egy hatalmas mosatlan hegy gyűljön össze.

És a ruháimat ne hagyjam szét szerte a lakásban.


Ugye nem nekem kéne rendetlenné változnom, mondván, hogy elfogadom őt ilyennek? Mert én rendszerető ember vagyok, és szerintem ez a normális egy háztartásban.



2016. máj. 9. 09:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Egyébként meg szeretem, így, ahogy van! De a rendet is szeretem!
2016. máj. 9. 09:34
 2/23 anonim ***** válasza:

Ez nem megváltoztatás. Én is arra tanítom a páromat, hogy hogyan tartson hatékonyan rendet.. ne szórja el a ruháit és a mosatlan minimum áztassa be..

Ez a saját magunkra való igényesség.


Miért, a barátnőd azt gondolja, hogy meg akarod változtatni?


Nálunk legalább a párom tudja, hogy igazam van és próbálkozik.

2016. máj. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%

Igen, megváltoztatás.


De attól még jó! A megváltoztatás nem csak rossz értelmű szó. Ráadásul egy olyan dologban, ami elég objektívan megállapítható, hogy a világon minden normális ember szerint szintén jó dolog (a tisztaságról, rendről beszélek).

2016. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem, szerencsére egyetért velem, és ő is próbálkozik. Csak olvastam egy cikket a párkapcsolati megváltoztatni akarásról, és beleéltem magam. Reméltem, hogy amit fent írtam, az nem az a kategória.
2016. máj. 9. 09:44
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen kapcsolatok par ev utan jellegben atvaltanak szulo-gyerek szerepbe amibol mindket felnek elege lesz-erthetoen. Nalam volt ilyen az ex ferjemmel a vegen elhagytam es azota ugy erzem mint aki felszabadult. A jelenlegi ferjem ugy imad ahogy vagyok es nem akar megvaltoztatni:-)))


Szoval en nem tudnek igy elni, de lehet h a baratnod igen, sok szerencset:-))

2016. máj. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 ~OnLány~ ***** válasza:

Ezzel én is pontosan így vagyok,csak én a barátomat próbálom rávezetni,csak nem nagyon akar hallgatni rám.


Ha próbálkozom is,akkor az tart 3 napig,hogy elpakolgat maga után..valami mást kéne bevetnem,más taktikát,de nem tudom mit.


Mondjuk ezt még egy fiúnál elviselhetőbb,mert a nők kicsit rendszeretőbbek,de fordítva fura,hogy ennyire nem akar semmit megcsinálni,főleg maga után.

Szerintem ez nem megváltoztatás,csak rávilágítás a helyes dolgokra.

2016. máj. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Van, amikor igen, van, amikor nem. Pl. nem ugyanaz a kategória, hogy egy alap rendet akarsz tartani és nem akarsz szemétdombon élni, vagy pedig mindent igazgatsz, sarkosan, stb. mert annak úgy kell állnia, és nem állhat egy fél milliméterrel sem másképp. Ismerek olyat, aki mindent megigazít, de még a munkahelyén is, ha kicsit is másképp helyezkedik el, mint ahogyan az szerinte rendben lenne. :-) No meg az sem mindegy, hogy mennyire tudtok ebben együttműködni, nem mindegy, hogy sárkányként állsz hozzá, és egy porszemért leüvöltöd a fejét, esetleg úgy állsz hozzá, mint egy gyerekhez, vagy normálisan, felnőtt módon tudsz vele erről beszélni, és az sem mindegy, hogy erre neki is van-e igénye, vagy egyáltalán nem érdekli. Meg ugyan speciális eset, de pl. egy felújítás, költözés során nem minden kerül azonnal a helyére, ezek nagyobb felfordulással járnak, ez ugyan nem állandó, inkább időszaki dolog, de pl. ez sem mindegy, hogy ilyenkor milyen a hozzáállásotok.
2016. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a fajta problema majdnem minden kapcsolatban felüti a fejet. Valaki mindig jobban rendszerető mint a másik. Ha zavar csináld meg helyette, de előre szólok ebből idővel vérre menő viták lesznek, mert nem fogod tul sokáig tolerálni, hogy o ilyen. Azert csinlad meg mert téged zavar, s ezáltal sajat magadnak szerzel örömöt. S azzal nem akarsz megvaltoztatni senkit.
2016. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Erre csak az a megoldás van, hogy vesztek egymás közelében három lakást. Egyikben él a bnöd, másikban te a harmadikba pedig kefélni jártok (és te tartod rendben), vagy elfogadobbak lesztek egymással szemben. Esetleg PÁ-PÁ!
2016. máj. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azért mert rendetlen, nem fogok vele szakítani, 5 éve együtt vagyunk. Sokat javult, sajnos gyerekkorában elkényeztették a nagyszülei. Viszont egy aranyszívű, jóindulatú kislány (24, én 31). Csak sokszor unom már az apaszerepet... Ráadásul ezek miatt állandóan én leszek a g**i a kapcsolatban, holott én csak lecseszem 20-szorra is ugyanazért, és akkor már nem bírok csendesen beszélni (amúgy se vagyok az a típus). Lehet, hogy kitalálok valami szankciót, pl eldugom előle a plüssét és ha látom, hogy 1 hétig rendben van a maga után mosogatás, visszaadom. Itt veszekedéssel nem sokra megyek, rá kell vezetni.
2016. máj. 9. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!