Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lehetne feléleszteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne feléleszteni a szexuális életünket?

Figyelt kérdés
Egy éve költöztünk össze és azóta szinte nullára csökkent a szex mennyisége közöttünk. Nem közeledik felém, ha véletlenül összejön az együttlét, nincs semmiféle előjáték. Hiába kérem, hiába próbálok akármit, nem csináljuk. Kifogás mindig van... Én 24, ő 21 éves.

#szex #együttélés #nulla #vágy #előjáték hiánya
2016. máj. 14. 13:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Szexmentes párkapcsolatot azért nehéz elképzelni... főleg ebben az életkorban.

Szerintem egyszerűen kérdezd meg, hogy mit javasol, hogyan old meg ezt a problémádat?

2016. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Üljetek le és beszéljétek meg, hogy mi ennek az oka, addig ne tágíts, amíg meg nem magyarázza annak az okát, hogy miért nincs szex. Ha állandóan csak a kifogásokat keresi, akkor ott van valami a háttérben. Nem igazán tudom elhinni, hogy egy egészséges kapcsolatban csak úgy hirtelen eltűnik a szex. Főleg ilyen fiatalon.

Ha semmi sem segít, akkor jobb, ha otthagyod a lányt, mert ez hosszú távon nem fog működni. A te önbecsülésednek is ártani fog, és a kapcsolatot is teljesen tönkreteszi, ha ennyire más az igényetek.

2016. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Annyira más, hogy nálam napi 2 alkalom is játszhatna, de nála meg... sort fogunk keríteni egy komoly eszmecserére, aztán meglátjuk, hogy merre tovább. Köszi a válaszokat!
2016. máj. 14. 16:34
 14/26 anonim ***** válasza:

Az összeköltözésetek előtt is ez volt, vagy azután kezdődtek a gondok?

A beszélgetés után hátha valamivel jobb lesz. Sok sikert.


12-es voltam.

2016. máj. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%

Hasonló a szituáció nállunk is.

És nem azért mert nem lenne jó együtt lenni.

csak sokszor szüksége lenne a lelkemnek arra hogy finoman próbálkozzon. hogy legyen egy kis előjáték.

Valami amitől az egész nem egy Kedd esti gyors menet lesz...

hanem együtlét a Férfivel akit szeretek.

Az összeköltözéstől valahogy elfelejtitek hogy nők vagyunk. és lelkünk van.


26/L

2016. máj. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
66%
Volt pont ma egy kérdés ,miszerint egy nőnek megszokott nyàron 40fokban egy bugyiban flangàl otthon. Nos összeköltözés utàni szexuàllis élet lankadàsànak az oka lehet pont az, hogy sokszor làtja a pàr egymàst akàr ìgy és nincs vàgy màr. Szerintem eltűnik a lànyból a titokzatossàg. Vagy esetetekben te nem vagy màr az àlm pasi hanem csak egy lakótàrs akit bármikor làthat csupaszon....De csak egy 5let. Valak ìrta hogy csak szőnyeg alà söprés ....na jó szex megjavít egy kapcsolatot .
2016. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

én írtam a seprést. ha a fehérneműben flangálás miatt tűnne el /lanyhulna a vágy, akkor hogyan lehetséges hogy a másik fél meg a falat kaparja a szexnélküliségtől.


a párok egyik tagja mindig előbb ráun a szexre(a párjával), függetlenülattól hogy nő vagy férfi az illető.

2016. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

én vagyok a 15.is

Én szemérmes vagyok nem rohangálok bugyiban. Csukott ajtónál zuhanyzom...

Mégis a kapcsolatunkban az együtlétek már csak valami halvány utánzata annak amilyen volt.

Én napi 8 órában dolgozom Ő 24 órás szolgálatot ad . napi 4-5 órát vagyunk együtt Ha dolgozik akkor pedig egyáltalán nem..

Mitöl leposodik el akkor a kapcsolatunk...

2016. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Én nem felejtettem el, hogy ő nőből van! Ha figyelmesen végig olvasod a témát, éppen én hiányolom az előjátékot is! Igyekszem valami okosat kitalálni...
2016. máj. 14. 21:39
 20/26 anonim ***** válasza:
Arra gondoltam ő azt hogy te pasiból:)
2016. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!