Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt valakinek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valakinek olyan párja, aki túlzottan sokat játszik hajnalig?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor hajnalig játszik a párom, ami nagyon rosszul esik, mert próbáltam szépen is, csúnyán is megértetni vele, hogy borzasztó rossz este nélküle elaludni, ő meg hajnalban botorkál be mellém aludni. Hiányzik hogy vele aludhassak el, de ez már sajnos nagyon ritka.

Mindennap ezen problémázik hogy jaj ma még alig játszott, és megy a másik szobába este 9-10kor, én meg hiába szólok rá... aztán 11-éjfélkor elhiteti velem hogy jön nemsoká és abból lesz hajnal 2-3 és egyedül maradok...már nem hiszem el neki ha ilyeneket mond, ez is haladás...nagyon rosszul esik és a legrosszabb hogy nemis érdekli őt ez szerintem.

Most egy kicsit jobban mérges lettem rá és athordtam a takaróját, párnájá hogy aludjon odaát a másik szobába...


2016. júl. 29. 01:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És a szex jó? Van elég? Ha ebből áll az élete hagyd. Keress mást.
2016. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem túl elegendő...

Volt mar hogy egész nap azt vártam hogy este végre egymásnak essünk aztán totál felizgulva ott vártam, hátha jön, de nem jött, így maszti és aludtam...bár az önkielégítés nálumk "tabu" vagyos tiltott amiért haragudna, de ez van, magának csinálta.

2016. júl. 29. 01:28
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazából abban reménykedtem hogy ha áthordom a takaróját akkor észhez tér és kikapcsolja, de konkrétan sz*rik az érzéseimre és továbbra is a játék megy...
2016. júl. 29. 01:30
 4/16 anonim ***** válasza:
"Az önkielégítés nálunk tabu" mégis miért? Ha kielégülésre van szükséged és épp nincs ott a párod, vagy csak szimplán neki nincs kedve hozzá nehogy már ne szórakoztathasd el magad. Ez hülyeség. Szerintem mondd meg neki, hogy ez így nem pálya és erre figyeljen oda, mert különben asta la vista! Az én párom is kocka sokat játszik, amit én tolerálok is. Sőt, én is szeretek játszani így sokszor közösen játszunk, de van azért egy határ. Persze nyilván egyszer-kétszer belefér, hogy kicsit tovább játszik, mikor mondjuk én korán kelek és akkor sokkal hamarabb lefekszem, vagy mikor én már álmos vagyok, de ő még nem, viszont szerintem, az nem egészséges, ha ez mindennapos dolog.
2016. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel játszik?
2016. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Fú nekem volt ilyen párom. Hangsúlyozom: VOLT.

Nálunk csak rosszabb lett.

Nem mondom, hogy menekülj, mert nem látok bele a kapcsolatotok egészébe, de én tuti otthagynám.

2016. júl. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gyanús,hogy már függő.Vagy kezelteti,vagy elhagynám.Ez sem mindennapi,hogy tiltja a masztit.
2016. júl. 29. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam napi 6-8 órát játszani. Valószínű, függőség. Azért, ha a párom mögém áll, hozzám ér, már nyomom is ki, mert vele lenni többet ér mint az összes játék. Azért szégyen lenne, ha masztira szorulna, mikor ott vagyok pár méterre.
2016. júl. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ismerős :D csak én olyan voltam/vagy, mint a párod...

amikor jó hangulatú volt a kapcsolatom, akkor tudtam mértéket tartani, a haveroknak is megmondtam, hogy meddig vagyok és akkor léptem is...de volt olyan, hogy ott voltam a barátnőm mellett amíg elaludt és utána mentem játszani, mert nem tudtam aludni (hiperaktív vagyok, 22-02 között fekszek 5-kor kelek)...

miután az állandó hisztitől elhidegültem, akkor már menekültem a hiszti elől, főleg a játékba...nem a játékhoz volt kedvem, hanem lefoglalni magam, lenyugtatni magam, jól érezni magam kicsit...


normális hangulatában (amikor csak rád figyel) akkor próbáld meg vele megbeszélni, hogy neked ez rosszul esik és szeretnéd, ha foglalkozna veled...

mondjuk a közlés mód sem mind1!

és a szöveget úgy kezded "mostanában", tehát volt idő amikor nem nyomta ennyit? mi változott azóta?


23F

2016. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó tanács amikor szeretnéd, hogy leteperjen, de ő csak játszik akkor állj mellé anyaszült meztelen, ha nem veti rád magát hanem csak jatszik tovább akkor hagyd a fenébe, mert ez csak rosszabb lesz. Van ismerős aki ezt megcsinálta és a srác csak annyival válaszolt, hogy "vegyél fel valamit, mert megfázol". Gondolhatod, hogy a lány részéről azonnali szakítás volt a reakció. Az ilyenek még nincsenek felnőve egy kapcsolathoz. Hagy játszon az az ő dolga, de téged ne hanyagoljon el. Ha neki ennyiből áll az élete akkor ne sajnáld ezt a kapcsolatot.
2016. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!