Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan, akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a párja váltott műszakban dolgozik?

Figyelt kérdés

Ha igen,akkor mennyit szoktatok találkozni?

Van olyan hogy napokig szinte alig látjátok egymást?

Hogyan bírjátok ezt?



2016. dec. 4. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Két barátnőm volt eddig. Egyik sem bírta, hogy az iskola, képzések, tanfolyamok mellett sokat dolgoztam, hogy egyáltalán az alapvető létszükséglethez való szolgáltatásokat ki tudjuk fizetni. Ők úgy gondolták, kikerülök szakközépből 18 évesen egy hulladék érettségivel, s dőlni fog a lé, miközben ők is dolgoztak, tehát tisztában voltak vele, hogy a magyar forintban kifizetett munkabér reálértéke nagyjából a fekáliával egyenértékű. "Nem igaz, hogy nem találsz jobb munkahelyet!" Kaptam meg az egyik kedves extől, miközben ő pont feleannyit (!) keresett lejelentett állással, mint én diákmunkával. 3-4 órákat aludtam naponta, főbenjáró bűn volt dolgoznom, tanulnom, de azért szarjak a világra havonta százezreket. :D


Párkapcsolat? Úgy kéne nekem, mint erdőtűz a mókusnak.

2016. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A párom nem, de én igen. Elég keveset találkozunk, havonta kb. 3-4 nap, ha szabad a hétvégém. Ezen kívül kb. a havi munkanapok felében este 7től töltjük együtt az időt, a többi alkalommal csak alszunk együtt.
2016. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen ismerek én is ilyet, és nehogy ez vegye el a kedvedet a kapcsolattól ha jól ki jösztök, nem hiszem, hogy a párod nem próbál másik meló helyet találni.

Hidd el ki lehet bírni nem egy nagy dilemma, főleg úgy ha már együtt laktok.

Mindent meg lehet oldani! :)

2016. dec. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A párom így dolgozik. Nagyon nehéz kibírni, alig találkozunk, az a szerencse, hogy együtt élünk, mert kb. sose találkoznánk.

Van amikor még alszok, amikor elmegy, aztán én megyek dolgozni, ő közben hazaér, de én sokkal később tudok csak... Stb. Szóval nagyon nehéz.

2016. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Párom is én is váltott műszakban vagyunk. Néha nem is találkozunk. Nehéz de ki lehet bîrni
2016. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!