Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A későbbiekben fel kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A későbbiekben fel kéne ajánlanom a barátnőmnek, hogy lakjon velem? 21/F és 21/L

Figyelt kérdés
Néhány hete jöttünk össze, erről még nem esett szó, mert nyilván még korai lenne erről beszélni. Viszont elgondolkodtam az alábbin: Ő albérletben él egyedül, én pedig itthon élek anyámmal eltartottként. Még nagyon nem érzem magam késznek arra, hogy önálló életet kezdjek. Azonban még annyit kell tudni, hogy nekem van egy saját lakás a nevemen, amit jelenleg bérbe ad anyám, és elvileg ha befejezem az egyetemet vagy ilyesmi, akkor költöznék be abba. Viszont szégyenlem magam, amiért Ő eltartja magát, én viszont nem tudnám még ezt. Mit tegyek a későbbiekben, ha elmélyül a kapcsolatunk?

2016. dec. 29. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Jól érzed a dolgokat.Viszont azért gondolj abba..Hasznos cuccra mész az Egyetemen,és utána odab**zol kereset terén.Lesz sajás lakás is amit használhatsz.Simán mond neki hogy figyu drágám,mit szólnál hozzá ha saját lakásunk lenne?(Te neveden kérdező).Fel a fejjel.:)

Mit fogsz tanulni?

2016. dec. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ugyanilyen helyzetben vagyok, én felajánlottam neki, hogy később így lakjunk, de ő ragaszkodik ahhoz, hogy ahol lakni fogunk az fele tulajdonú legyen, tehát ő is adjon bele pénzt. Ezt teljesen megértem és lehet, hogy a te párod is ezt fogja mondani
2016. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Persze hogy fele tulajdon..Te neveden van,azt csinálsz amit akarsz..Egyet gondolsz,azt kipenderíted..Ha nincs róla papír hogy házasságnál pl stb..
2016. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem majd később gondolkodj ezen.

Akkor kell átkelni a folyón, ha odaérsz.

Az eléggé gáz, hogy nem érzed magad késznek az önálló élethez, mindenféle lány nélkül is.

2016. dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneken ne törd a fejed, kérdező. Az összecuccolás ráér akkor, amikor olyan csajt találsz, aki nélkül egyszerűen nem tudsz létezni. Ez a liaison még messze nem az a kategória.
2016. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!