Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A 25 feletti ferfiak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25 feletti ferfiak mit varnak el egy notol?

Figyelt kérdés

Kedves 25 ev feletti ferfiak. En egy hasonlo koru lany vagyok es megfogalmazodott bennem a kerdes hogy mik a mai elvarasok bennetek? Mi az a tulajdonsag vagy aldozat vagy barmi amit idekapcsolanatok ami bennetek biztonsagerzetet nyujt es ugy erzitek hogy ez az a no akivel le szeretnetek elni az eletetek.

A kerdes alapvetoen teljesen szubjektiv.

Nagyon ertekelek barmilyen hozzaszolast.

Koszonom



2017. jan. 11. 00:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én még nem tudom.


25F

2017. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igaz csak 22 vagyok, de szerintem nem várnék el sokat, az a fontos tudjon kijönni velem külföldre és legalább valami szakmája legyen amivel marad ideje élni is, meg tudjunk elmenni ide-oda. A többi meg mindenkinek a saját igényei szerint.
2017. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hűség, őszinteség mindenekfelett. Elvárásom egyéb nincs, egy hullámhosszon legyünk és mutassa ki az érzéseit őszintén. Legyen igényes magára.
2017. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Erre a válasz szerintem inkább egy interaktív beszélgetésbe férne bele.

Ahogy írtad, ez teljesen szubjektív.

Nyilván először egy kölcsönös szimpátia kell, hogy legyen, anélkül ugye semmit nem ér az, amit csak egy oldalúan te szeretnél tőle.

Mit szeretnél pontosan tudni?

Hogy éppen milyen nőre vágyunk?

2017. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Mindenkihez olyan pár illik, illetve olyanra is vágyik, aki olyan mint ő. Egy precíz ember nem csípi a trehányságot. Egy pontos az örökös későt, egy rendszerető a rendetlent, egy igényes az igénytelent, vagy egy művelt egy bunkót és még sorolhatnám.

Így pedig, teljesen mindegy, hogy mit írok én vagy bárki ide, azzal te nem leszel előrébb az tuti.


A közhelyeket pedig mindenki ismeri.

2017. jan. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
0%

A tokeletes no szamomra, az aki olyan ertelmi szinten van, mint en, van sajat velemenye, tud viselkedni, tud szorakozni, szexualis eletrol/vagyakrol beszelgetni nyiltan, nem arul el, megbizik bennem, erezteti velem, hogy szeret, es en annyira segitem ot, hogy mellettem eleri azt a test megelegedettseget, hogy mind2-en azt mondjuk rolla, hogy tokeletesen nezel ki, se nem sovany, se nem kover, mosolygos arc, erzekelheto legyen benne az elet, hogy erezzem, hogy boldogga teszem.

Ha ez mind megvan, akkor megtanitod fozni, es remelhetoleg mar tud takaritani, mosni.

Ezek utan mar ugy erezheted, hogy mindig is a csaladtagod volt, tudsz mellette bofogni/fingni, es nem kell egyfolytaba a nemi szerveitekrol a szort ledepilalni, csak akkor ha neha megkivanjatok, es nem undorottok, hogy egymas szore a nyelvetekre kerul.

Ezek utan ez a tokeletes no szulhet egy gyermeket neked, es te buszke leszel, hogy ilyen szerencses vagy!

2017. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azt szeretnem tudni hogy ti egyenkent mire vagytok , hogy nektek mi az elvarasotok? Ez tudom hogy kulonbozo de en kivancsi vagyok mindegyikotok velemenyere!
2017. jan. 11. 00:45
 8/20 anonim ***** válasza:

A vőlegényem véleménye volt, remélem nem baj, ha leírom. Eleve van egy-két pszichológiai problémája (depresszió, ADHS), és a kapcsolatunk elején volt egy nehéz időszaka. Az, hogy akkor tudtam vele "bánni", az döntötte el számára, hogy velem szeretne maradni. Hogy amikor velem van, ellenállóbb, de attól sem kell félnie, hogy ha lesz 1-2 rossz időszaka, a (jövőbeli) családunk szétesik. Tudom, hogy ez egyoldalúan hangzik, de nekem is volt már szükségem rá nem csak neki.

+ vallás/világnézetbeli egyezés, a szexuális életünk minősége

(Ezek, amiket már direkt elmondott.)

2017. jan. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Taushi ***** válasza:

Nekem talán az, hogy kölcsönösen elfogadtuk egymást (ebbe nagyon sok minden tartozik persze, mindenkinél más), és tudom, hogy szeret, és szeretni is fog. Párat, hogy felsoroljak, ne hazudjon a képembe, ne használjon ki, tudjunk együtt élni (ne legyen rendetlen, kupis, ne kelljen utána mindent helyrerakni stb.) ezek nagyon nagyon alap. Nyilván a közös érdeklődés elengedhetetlen, de az már elején úgyis kiderül.

Konkrétan biztonság érzet alatt arra tudok csak gondolni, hogy nem akar majd később lelépni egy jobb partival ha van rá lehetősége/ vagy legalábbis azt hiszi :D.

25,5 F :D

2017. jan. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen nincs, a férfiak nem biztonságra vágynak hanem puncira, főleg ilyen idős korban. Persze nyilván hogy az utóbbit megkapjuk azt kell hazudni hogy egy életre tervezünk. Szokták mondani hogy a nő szexel fizet a kapcsolatért, a férfi kapcsolattal fizet a szexért.
2017. jan. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!