Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen volt nektek az összeköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt nektek az összeköltözés elején?

Figyelt kérdés
1 év után úgy döntöttünk összeköltözünk a párommal. Ő már magába lakik albérletbe, de bútorai stb mindent megvett. Én még a szüleimmel lakok. Hétvégén költözök oda és eléggé beparáztam, pedig várom is nagyon. Biztos hülyén fogom érezni magam, hogy minden az övé, meg eleve félek, hogy nehogy csalódjon bennem főzés, mosás stb. Eddig ugye itthon más volt, nem mindent nekem kellett. Meg kicsit az is bánt, hogy dupla annyit keres mint én, igaz ő a férfi, de akkor is kicsit hülyén érzem magam e miatt.

2017. jan. 11. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Hozzám költözött a párom, mert én éltem albérletben, de nem paráztam hülyeségeken, ha hozzá költözöl, se kell neked mindent csinálni, mivel ketten éltek ott, a házimunka is mindkettőtök dolga. Nem bentlakásos cselédnek mész, lol.
2017. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"...eleve félek, hogy nehogy csalódjon bennem főzés, mosás stb. Eddig ugye itthon más volt, nem mindent nekem kellett..." - miért, a párodnál majd mindent neked kell?! Javaslom, ezt qrva gyorsan gondold át, hacsak nem kitartottként mész oda - abban az esetben természetesen oké.
2017. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak, hogy én vagyok a nő és főleg nekem kell a házimunkát végezni, akkor így mondom. Nem várja el tőlem, hogy én csináljak mindent.
2017. jan. 11. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
Én is nő vagyok, és nem nekem kell a nagyobb részét csinálnom, szerintem nem választottál túl jól férfit :D
2017. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj, itt bajok lesznek... nem most, majd pár év múlva, mire önként és dalolva kifingatod magad. Erre nem vesztegetek több szót, én is végigjártam ezt, én is azt hittem, hogy attól leszek jó feleség, ha mindenben kiszolgálom a "zuram", mert hát én vagyok a nő... ja... csak tudod pár év múlva, gyerekkel, "én vagyok a nő"-kiáltással belefárad az ember lánya, hogy 5x annyit dolgozik, fele annyi fizetésért, mint a férje, csupán abból az okból, hogy neki punci jutott a lába közé. A legszebb, ha emellé még jön egy "én keresek többet, te alig teszel valamit a házba/családba/életünkbe."-duma. Tuti érzés, majd meglátod.

És mind-mind-mind így kezdődik... hogy "én vagyok a nő, az én dolgom". És tényleg, a pasi nem kényszerít semmire, mégcsak nem is várja el - eleinte - a teljes körű kiszolgálást, saját magunkból csinálunk cselédet, a lehető legnagyobb örömmel...

Hát hajrá kislány, csak ügyesen! :(


Am. persze, először furán fogod érezni magad, de hamar megszokod.

2017. jan. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, előbb külön kellene költöznöd, és nem valaki máshoz.
2017. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne neked többet csinálnod? 2 cselekvőképes ember fog ott élni a lakásban, felezzétek a házimunkát.

Ha meg te nem dolgozol majd, ő meg igen, akkor bőven lesz időd mindent alaposan megcsinálni, mi a gond?

2017. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy pár év alatt önkéntes cseléd lesz belőled. NEM, csak mert te vagy a nő, nem kell neked végezni a házimunkát, sem az egészet, sem a nagyobb részét.


Beszéljétek meg, hogy ki mit csináljon, ha nem akarsz fáradtan munkából hazaesve a pasid után koszt vakarni minden nap.

2017. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!