Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan legyek tokosebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek tokosebb?

Figyelt kérdés

Épp azt beszéltük a barátnőmmel, hogy mekkora balfék vagyok, mert soha nem szólok semmiért.

Ma is a kávézóban a barátnőm visszavitette a kávét mert öreg volt az íze.

Én nem szóltam semmit, mert nem akartam balhét, meg ha szólunk, szerintem tuti beleköpnének az újba ahogy azt láttam egy dokumentumfilmben is, miket szoktak csinálni az éttermi alkalmazottak. Tehát én passzív vagyok,

Őt bezzeg nem kell félteni, mindig nyitott szemmel jár és reklamál ha úgy tetszik neki. Az ANTSZ és a Fogyasztóvédelmi felügyelet telefonja a gyorshívójában van elmentve. Na jó nincs, de tényleg mindig mindenért szól általában.

Ti lányok, hogy vélekedtek, ti elvárnátok, hogy a férfi szóljon, vagy szerintetek kinek a feladata lenne?



2017. jan. 15. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Annak a feladata, akinek nem felel meg valami.


Ne dramatizáld túl!

2017. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"de tényleg mindig mindenért szól általában"


Mondjuk a leírásból tkp. kiderül, hogy miért te vagy vele és nem más :D

2017. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

őt nem érdekli ha a kávéba beleköpnek és azt kell innia, te meg ugy vagy tartsak meg a 400 forintjukat 400 hufért nem hisztériázol.


Különben én sokat járok étterembe, és rettnetően ritka az hogy valamiért szólni kellene, talán 2 éve egyszer tulsütötték a hust akkor szólhattam volna, de mivel heti 2-3 alkalom rendes éttermes alkalom és még itt ott veszek kaját gyakorlatilag vicc, ennyiért nem hisztériázom.

De ugye én férfi vagyok.

2017. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szólok, ha valami nem tetszik. De persze azért a férfi is álljon ki mellette..
2017. jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig kiállok magamért, ha valami tetszik (én vagyok a nő), párom szerint ilyenkor szimplán kötözködöm. Pedig alapvetően nem tartom magam bunkónak, de nem szeretem, ha hülyének néznek... és nem a 400 ft-os kávéról van szó, hanem az elvről.

Szerintem ez nem attól függ, hogy férfi vagy nő valaki, hanem hogy mennyire vehemens személyiség. Kettőnk közül én vagyok az intézkedősebb minden egyéb esetben is, így alakult. Szerintem nem lesz ettől kevésbé férfi, vagy kevésbé tökös a párom, rólad sem tételezek fel ilyesmit.

2017. jan. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szólok, ha valami nem stimmel akár kaja, akár pénz. Ritkán fordul elő, de akkor szólok! Rám is rám szólnak ha valamit nem úgy csinálok meg ahogy kéne vagy elvárják.

Kedvesen is lehet szólni, velem még nem történt olyan hogy ne lettek volna kedvesek akár étterem, akár ügyfélszolgálat, ha az ember normális hangnemben kér, szól, akkor normálisak, nekik is érdekük hogy visszagyere pl az étterembe, boltba és ne rossz szájízzel távozz. Akkor gáz amit csinál a barátnőd ha egyből letámadja őket, flegma, stb. akkor viszont is bunkók.

Az én párom amióta tudja hogy én vagy a diplomatikusabb és az aki tud egyezkedni, rám bízza az ilyesmit, nem érzi magát emiatt kevésbé tökösnek, én ilyen vagyok hogy ha valami nem stimmel, akkor azt jelzem a megfelelő helyen, megfelelő embernek, a megfelelő hangnemben, nem várom el tőle ezt, nem mindenki ilyen és máshol van mindenkinek az a határ pl hogy szól valamiért, tűréshatár stb. Van aki akkor se ha döglött patkány van teafilter helyett vagy normál áron számolták fel az akciós dolgot és van aki egy koszpöttyért is a csészén szól. Viszont én se szeretem ha valaki utána pl nekem panaszkodik hogy milyen volt a tea stb.

2017. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!