Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van szerintetek manapság már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van szerintetek manapság már olyan, hogy egy embernek egyszerre KÉT szerelme is legyen, egy időben, és bizony úgy hogy hármasban élnek egy házban (vagy villában)?

Figyelt kérdés

A társadalom biztosan elítéli őket, ez szerintem fix, de ettől még a "tudtukon kívül" néhány embernél a háttérben lehet ilyen többes szerelem?


Utóbbin van a hangsúly, hiszen ha a hölgyek még egy kicsit sem kedvelnék egymást, akkor előbb-utóbb féltékenység lenne a vége. Azért is (lehet) fontos a szeretet (szerelem?) hármójuk között, mert különben nehezen aludnának békében egymás mellett (a szeretkezésekről nem is beszélve). Bár ez utóbbit (az együttléteket) speciel nehezen tudom elképzelni, valaki mindig kissé a háttérben (ki)maradhat... Biztosan megoldják, ez nem az én reszortom! :D


Lehetnek ilyen "párok" manapság, ahol tényleg mindhárman szeretik/kedvelik egymást?


Esetleg ismertek ilyen embereket?



2017. jan. 15. 20:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%

A villás részig olvastam...

Áruld már el, a minimálbéredből, hogy fűtöd be a villát? na ugye. Megdölt az egész buli...

2017. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Egyszerre két barátnője is legyen, egy időben, és bizony úgy hogy hármasban élnek egy házban (vagy villában)?"


Nyilván ehhez (a három ember számára is kényelmes/elegáns ingatlanhoz - és életvitelhez) az kell, hogy (legalább valamennyire) jómódú legyen a férfi, ez magától értetődő. :)

2017. jan. 15. 20:15
 3/20 anonim ***** válasza:
Lennék egy csajnak 2. helyen ha kőgazdag lenne és eltartana egy életen át nem zavarna a másik pali. Ha meg 2 csajjal lennék az meg a mennyország.
2017. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Pedig olvashattad volna offtopik "megjegyzésed" helyett tovább kedves ide csak trollkodni járó első:


"Biztosan megoldják, ez már nem az én reszortom! :D"


Így jártál, van ilyen is na! :D

2017. jan. 15. 20:18
 5/20 anonim ***** válasza:

Manapság már?


Nem még? Mert korábbról van pár feljegyzés híres esetekről:


[link]


Tudom, ez angol, de nincs magyar verzióban a szócikk.

2017. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Ha meg két csajjal lennék az meg a mennyország."


Általában ez szokott lenni a felállás, a másik felejtős. :) Szerencsére! :D

2017. jan. 15. 20:20
 7/20 anonim ***** válasza:
Heffner ezt több csajjal is profin megoldja. Annyi pénzért mindenki szeret mindenkit.
2017. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszi 77%-os! Ment a zöld kéz! Azt hittem a kiírásban szereplő felállás ritka, mint a fehér holló. Annyira nem lehet, ha még wikis szócikket is írnak belőle! :)


Az meg már csak a hab a tortán, hogy régóta létezik! :)

2017. jan. 15. 20:22
 9/20 anonim ***** válasza:
Az egyik volt barátnőm (barát barátnő, lány vagyok) a szüzességét is így vesztette el. Ő bi, és először a lánnyal ismerkedett meg a párból, vele kedvelték meg egymást, ilyesmi, aztán végül a pasi is megszerette az új lányt is meg ő is beléesett, és egy ideig hármasban éltek. Aztán végül elromlott a viszony és a régi csajjal szakítottak, de ők azóta is együttvannak. És nem arról van szó, hogy kitúrta volna a régi csajt vagy ilyesmi, csak hát hiába próbálta, talán még magával is elhitetni, hogy nyitott ennyire, ő túl féltékeny volt ehhez a hármas felálláshoz és elviselhetetlen lett egy idő után.
2017. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Amúgy van egy ilyen film is, Vicky Christina Barcelona a címe, amiben ilyen hármas felállás szerepel.


De pont mert nagyon ritka, hogy egyik fél se érezze háttérbe szorulva magát, nagyon ritkák az ilyen kapcsolatok és szerintem egyik sem hosszú életű.

2017. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!