Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért híznak meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért híznak meg a lányok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tök érthetetlen számomra, én ilyenkor még jobban odafigyelek magamra. Szingliként lehet néha benyomok még egy szelet sütit, mert úgyse lát senki meztelenül, de ha valakivel együtt vagyok, akkor ezerszer jobban odafigyelek.
2017. jan. 16. 17:13
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak is ugyanúgy meghíznak párkapcsolatban mint a nők.

Általában a nők azok akik a salátamániájukkal az őrületbe kergetnek mindenkit, nem?

2017. jan. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Ja és nem egy sütitől szoktak meghízni az emberek, azért ahhoz jóval több kell. :D
2017. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem, ha pl. egy 10 éve együtt élő párt nézünk, és el vannak hízva mindketten, az lehet attól is, hogy korral is jár bizonyos mennyiségű hízás. Emellett jókat főznek, jókat esznek együtt és híznak együtt :D
2017. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Persze, biztos vannak férfiak is, na meg olyan nők is akik nem.

De többségében azért nők, és kb minden második. Főleg ismerőseim között véltem ezt felfedezni, hogy a lány hízik egy jó 10 kg-t, a pasija meg kb ugyanolyan marad.

2017. jan. 16. 17:19
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább a palikon látom ezt. a megnézed pl. a fittness rendezvényeket, ott is felülreprezentáltak a nők.
2017. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
94%
És a férfiak miért eresztenek sörhasat?
2017. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
85%
Nincsenek "többségében nők" - csak szólok.
2017. jan. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Én is inkább pasikon látom a hízást. Egyébként én a kapcsolatom alatt ugyanolyan vagyok,sőt 4-5 kg-okat fogyok.

N

2017. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Mert tömik őket. :D Komolyan, nem csak a nőkre jellemző ez, ránk, férfiakra is, mondjuk eddig én még ez alól kivétel voltam. :)
2017. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
97%

Lofaxt kérdező

Több a kövér pasi, mint nő. Statisztika.

Amúgy én sem húzom el, nem is tudok, és annyi sütit eszem, amennyit akarok. 51 kg

2017. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!