Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha sokszor idegesít már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor idegesít már csak a párod jelenléte is, illetve boldogtalannak érzed magad akkor már elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
Én szeretem csak nem tudom,hogy szerelemmel vagy csak félek kilépni a megszokott élethelyzeböl és ezért ragaszkodom hozzá. Sokszor idegesít csak a jelenléte,vagy ha csinál valamit, pedig szeretek hozzábújni, romantikázni. 1éve vagyunk együtt 6hónapja együtt is élünk. 24L 33F
2017. jan. 16. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel éve lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak. Azt tapasztaltam, hogy minden idegesített, kritizaltam allandoan mar nyűg volt vele az idot is eltolteni es mar nagyon regota nem voltam boldog mellette. Eltavolodtunk egymastol.. Jol gondoldd at hogy megeri e megmenteni és akarod e. Azon gondolkozz el nekem ez segitett, hogy kesobb minden napomat, így akarom leelni vele? Jo ez így? Ő a legmegfelelobb a szamomra? Hagyj magadnak idot gondolkozz ezeken.

23N

2017. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló történt velem is. 4 évig voltunk együtt.

Az utolsó időszakban minden zavart. A szuszogása, kritizáltam. Nem tudtam, vagy nem akartam felismerni, hogy ez nem működik. Sokszor sírva aludtam el.

Ez kb. 6 hónapig ment. Utána átbeszéltünk mindent és beláttuk ez már nem működik.

Gondold át, hogy van e értelme folytatni, megtudjátok javítani a kapcsolatotokat. De mindenképp előtte beszélj a pároddal.

2017. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor igen már elmúlt a szerelem...de nem csak a szerelem még a szeretet is szinte.

Hagyjátok békén egymást minél hamarabb!!!!!!!!

2017. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most megtanultad, ha ezt meg kell kérdezni, akkor már késő. Van ez így...

Nekem is volt, bár a srác részéről, mondjuk az egy pszicho volt... Sokáig nem voltunk együtt de az utolsó 2-3 hónap pokol volt az állandó szekálás miatt, én is naiv voltam mint te most... majd mikor szakítottam teljesen ki volt akadva, hogy de miért....


Hagyd, van ám élet egyedül is, nem is akármilyen, és ennél csak jobb lehet.

2017. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez k.urva gáz, főleg sz.aros egy év után.
2017. jan. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, idegesit...es mi van azzal a masik pasival, akire racuppantal, es zavarja a fantazialasod a pasid jelenlete? Ezt kerdezem a 'hasonlo cipos' csajoktol is..ismerek par ilyen csajt, meglepo modon minden esetben akkor dobbennek ra arra, hogy nem is boldogok, amikor eszrevesznek valami jobb partinak tuno mukit.
2017. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ma 09:29 te aztán nagy paraszt vagy. Tudsz róla?
2017. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincsen más pasim, csupán úgy érzem kiábrándultam elillant a rózsaszín köd.....
2017. jan. 17. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez tipikus "húzzuk-nyúzzuk" kapcsolat. De minek? Ugyis az lesz a vége hogy szakítotok.
2017. jan. 21. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez kb. az a rész, amikor a felek tudása, tanulása, tapasztalása szép lassan távolítja őket egymástól; pl.: egyik olyan közegbe kerül, ami full pozitív, tele ötlettel, kreativitással amelyeket a hétköznapokban hasznosítani lehet, majd otthon azzal szembesül időről-időre, hogy a párja semmit nem óhajt tanulni, azaz a jelen szintjéről felfelé mozdulni.
2017. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!