Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Visszaváltozik majd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszaváltozik majd?

Figyelt kérdés

A párommal már lassan 2 éve vagyunk együtt, ebből 1 év és 10 hónapja élünk együtt, 9 hónapja vagyok menyasszony, és idén nyáron fogunk összeházasodni.


Nincs velünk semmi gond, harmonikus, boldog a kapcsolatunk, szeretjük és kiegészítjük egymást, szóval nem ilyen jellegű problémám van...


A párom levelezőn, munka mellett csinálja a főiskolát, és mivel sportszakos, volt egy kötelező tábor, amin részt vett, közösen a nappalis hallgatókkal...


Na most a párom, aki egyébként teljesen normális, nem iszik, inkább csendes, mint harsány, most hazajött, és olyan, mintha kicserélték volna...


Roma (!!!) zenéket óbégat (mert, hogy a táborban ilyeneket hallgattak), hülye szlengeket használ, macho szövegeket tol, de úgy, mintha versenyezne valakivel (???), sört vett, és mondta, hogy szívem néha kell egy kis szisszenés...:)


Igazából azt gondolom, hogy a 18 évesek között eltöltött egy hét befolyása miatt vehette fel ezeket a roppant jó szokásokat, az én közel 30 éves szerelmem...


A kérdésem az lenne, hogy ez ugye elmúlik? :D vagy ennyi? Szokjak hozzá ehhez? Valakinek volt már hasonló tapasztalata?



#férfi #tábor #ezmiaszar #roma zene?? :O
2017. jan. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kinövi"

30/f

2017. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
100%

Kissé korán éli második tini korát

Lehet ez kimaradt nála és igyekszik bepótolni

Így akar fiatal(?) maradni


Hagyd egy darabig,hagy tobzódjon,de ha pl 1 hónap múlva is ilyen ,ülj le vele beszélni,mert te nem egy ilyen emberrel szeretnél együtt élni,mint amilyen ő most..

Ne szokj hozz,mert szenvedni,kínlódni fogsz

2017. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy bizonyos közösségben vagyunk, főleg ha huzamosabb ideig, akkor akarva akaratlanul kaméleonként a minket körülvevő emberekre fogunk hasonlítani. Ez a dolog tudat alatt folyik, így ő nem tehet róla. Ezt nem lehet nevezni második kamaszkornak. Nyugodj meg, ez nem tartós, 1-2 hónap múlva a régi lesz. De ha már itt tartok akkor ez a példa alapján tudom azt tanácsolni, hogy érdemes barátainkat úgy választani, amilyenek szeretnénk lenni. A bölcsek továbbá azt állítják, hogy személyiségünk a minket leggyakrabban körülvevő 5 ember átlaga. Szal ja.. Ha már eddig elolvastad írok is egy viccet ide egyrészt miért ne, másrészt mert unatkozok. Láttam tegnap egy fekete bőrű embert egy lopott biciklivel.. Először azthittem az enyém.. De aztán rájöttem, hogy az enyém otthon van és a cipőmet takarítja. :DDD#norascism. Szóval ha eddig is kitartottál akkor pacsi, sok sikert az életben, legyetek boldogok és basszus szóljatok rám, hogy vizsgára való felkészülés helyett ne gyakori kérdéseken írkáljak válaszokat mert kikészülök.. :D Köszi Szia !!
2017. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem most jött rá, hogy az élet nem csak a tanulásról és családalapításról szól.....kieresztette a gőzt és rádöbbent, hogy így jobb az élet. Valószínűleg jól érezte magát és teljesen felpörgött, idővel visszaáll a normál kerékvágásba, de az is lehet, hogy kapott valami olyan lökést, hogy változtatni fog az életén.

1-2 hét alatt kialakul, hogy visszatér a régi hétköznapi rutinjához, vagy elkezd változtatni a régi szokásain és keresi a lehetőségeket.

39F

2017. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De gáz... én már 25 éve tanítok 1-2 évfolyamos egyetemistákkal, vagyok velük kocsmában is, táborban is, de nem hatnak így rám.

Én nem tanácsolnám az esküvőt, ha addig de "szisszenti" ki a hülyeséget magából, rá fog száradni.

2017. jan. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Köszönöm a válaszokat, szerencsére 3 napig tartott...:)

2017. jan. 22. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!