Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy tudtok egyuttelni ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtok egyuttelni ugy hogy idotok is jusson egymasra? Osszekoltozzek vele?

Figyelt kérdés

Elkezdett dolgozni, teljes idoben egy masik varosban, reggel 6-este 6 ig nincs otthon (meg nem koltoztunk ossze).

Ha hazamegy, meg dolgozik ,sajat ceget fejleszt es edz.

Nem latom ,hogy hol fernek en bele az eletebe emelett.


Az elso kerdes

TI hogy oldjatok meg/hogy tartjatok fent a kapcsolatot ha mindketten teljes idoben dolgoztok?

A masodik pedig, hogy a tomor leirtak alapjan van ennek egyaltalan jovoje?

(A teljes csaladnak elmondta(en nem tudtam rola) h engem szeretne a gyerekei anyjanak,velem kepzeli el az eletet, sok idot toltunk a csaladdal, jo a kapcsolat)

Mindennap beszelunk telefonon de egyszeruen nagyon szomrou vagyok es nem tudom h h fogalmazzak de ez lenne az elet?

Ez lenne a NAGYBETUS elet , hogy 6kor kelsz melozol este 6ra bevagodsz az ajton es kaja furdes (stb). Hetvegen meg faradtsagtol fuggoen mi hogy.


Kerlek szepen oszinten irjatok le nekem ,hogy a korombeli illetve idosebb korosztaly hogy tartja fent a tuzet a kapcsolatban ennyi elfoglaltsag mellett?


24/L



2017. jan. 18. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy írod, sehogy. Munka után nyelvtanfolyamra járok, februártól még az egyetem is kezdődik, de így sincs semmi időnk egymásra. Csak a hétvége ami veszett messze van és baromi rövid, illetve az esti készülődés a lefekvéshez, amikor kicsit együtt tudunk lenni. Még nekünk is nagyon új ez a dolog, most költöztünk össze. Eddig barátom itthon volt, házimunkába sokat beletett, de holnaptól dolgozik, nem tudom, hogyan fogjuk megoldani. 21/L
2017. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért, mit gondoltál, hogyan telnek egy felnőtt ember hétköznapjai? Általában munkával.

Mi szerencsére nem vagyunk korán alvósak, így este is van egymásra időnk. Azon kívül pedig a hétvége, amikor egymással is és a barátainkkal is foglalkozunk. Illetve szabadságot is akkor veszünk ki amikor akarunk.

2017. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

En sokmindenen keresztul mentem az elmult par evben (kulfoldon elek)

Nem vagyok az a felados tipus. Az a tipikus katona vagyok a spamalotbol akinek minden vegtagjat levagtak de meg mindig harcol.

:D

De nem latom hogy en egyetemre jarok, reszmunkaidobe dolgozom majd az o varosaba is ,es este plusz hetevege keves ido, de a legtobb alakalommal , programozik ,edz amikor van szabadideje mert megsozkta hogy nem vagyok . ott csak hetvegente.


Nem tudom h most kelelne ezt lezarni vagy megkockaztatni egy nagyobb serulest?

2017. jan. 18. 19:48
 4/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom erzekeltetni hogy nem vagyok egy naiva aki nem tudja hogy munkaval telik a legtobb emebr elete.


A kerdes arra vonatkozik hogy lehet fenntartani igy a kapcsolatot h ne laposodjon el ? Mitol mukodik amikor alig latjatook egymast?

2017. jan. 18. 19:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez az élet. Majd fel fogtok nőni és megbecsülni magatokat.
2017. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nalunk is keves ido jut egymasra. Amikor sikerul idot keriteni, azt minosegien toltjuk el.
2017. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha felvetodik benned hogy azert szakits vele, mert nem lesztek 0-24-ben egymas pitsajaban, akkor inkabb hagyd is ezt, mert nem valo neked egy kapcsolat.

Oke, ertem en, hogy felsz, de az embernek mindig arra van ideje, amire akarja hogy legyen. Tehat ha a baratod veled akar lenni, akkor majd nem edz 2 orat, hanem csak egyet es lass csodat, felszabadult meg egy ora.

Az en baratomnal szerintem aligha dolgozik valaki rosszabb beosztasban, de ez van, megoldjuk mert van ra igenyunk es szeretjuk egymast

2017. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Nem latom ,hogy hol fernek en bele az eletebe emelett. "


Én se. De ha még együtt sem éltek, akkor ez mi?

2017. jan. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kulcsszó a fontossági sorrend. jó esetben mindenki dolgozik és vannak barátai, hobbija, de a szabadidejével mindenki maga rendelkezik, arra szánja, amire akarja. ha a párod inkább még otthon is dolgozik meg edz, akkor neki bizony nem olyan fontos ez a kapcsolat, hogy a veled töltött idő fontosabb legyen, és itt az a helyzet, hogy a tiédtől különböző a fontossági sorrendje, ami problémákat vet fel... akik szeretik egymást, azok szánnak időt együttlétre, és bizony, a munka utáni kevéske szabadidőből, mert máshol nem nagyon van a hétköznapokban. én párom pl. fél6-ra ér haza minden nap, de sosincs olyan, hogy ne férnék bele az idejébe, mert van rá igénye. volt olyan exem, akinek a munka volt az első, ő hétvégente is továbbképzésekre járt, túlórázott, otthon is ezzel foglalkozott... szóval mondom én, hasonló fontossági sorrend a lényeg.


24n

2017. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Végülis úgy, hogy elintéztem, egyezzen a műszakunk.Jövő héten kezdek délelőttel, ő is az lesz.De ő úgy jár, hogy hétköznap is van amikor nem kell mennie mert pihenős.

Emellett van szabi is a világon.

Most pl. délutános, kb. 1/4 11-re hazaér, természetesen megvárom, és nem alszunk el mondjuk éjfélkor.

Össze kell tudni hangolni.

Igaz, ha ellentétesen dolgoznánk, akkor nem kellene a gyerek mellé felvenni valakit, de akkor meg nem sűrűn találkoznánk, tehát valamit valamiért.

2017. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!