Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Autobalesetem volt és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autobalesetem volt és nagyon megviselt ezért kiirattam magam a hétre betegre de a barátom rendesen kiakadt, mert akkor ő nem tud elmenni az anyjához. Nemhogy támogatna lelkileg még belém is rúg azzal h zavarja h itthon vagyok Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Egyébként nem tiltom hogy elmenjen az anyjához, csak elvártam volna én hulye, hogy egy ilyen után mellettem legyen. Ez normális hogy valakit ennyire ne érdekeljenek a lelki dolgok? Vagy én spilázom túl?
2017. jan. 19. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem normalis. Szerintem a szeretojet nem tudja inkabb igy felvinni, lol, ketlem, hogy barki is igy kiakadna, hogy nem tud elmenni az anyjahoz, hacsak nem sulyos beteg az anyja is, de akkor sem ez az ertelmes reakcio :D
2017. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az igen, "nagyon kedves" barátod van. Sajnálom... :(
2017. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ilyen "társra" van szükséged, akit ennyire érdekelsz?
2017. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tud elmenni az anyjához? Nincsen lába?
2017. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 RRR ***** válasza:
100%
Sajnállak ,hogy egy ekkora kretén,szívtelen tetű ez az izé-----
2017. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez kérdés? Normális férfi ilyenkor gyógyszex kúrát ír ki a barátnőjének. :O
2017. jan. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Ha ilyen vidáman írsz, nem gondolom, hogy akkora nagy baleset történt, ami ezt a hisztit indokolná, amit levágsz.
2017. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
csak kissebb seruleseim lettek, inkabb lelkileg viselt meg, mert egy pillanaton múlt az életem. Csak én azt tartanám normalisnak hogy ezekután támogag lelkileg, vígasztal, bátorít stb stb. Fordított esetben én ezt tenném. És most már tényleg nem tudom, hogy én várok túl sokat, vagy ez a normalis hogy le se szarja.
2017. jan. 19. 20:18
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnalom Kerdezo, mielobbi jobbulast!


Sajnos en is megtapasztaltam az empatia hianyat, engem elutottek, eltort a terdem, a sipcsontom, az egesz labam a combom tetejeig be volt gipszelve, az exem meg orjongott. Gyakorlatilag magatehetetlen voltam, nehez volt a gipsz, igy nen tudtam egyedul meg a wc-re se kimenni, fajdalmaim voltak, o meg teljesen cserbenhagyott. 2 nap "kedvesseg" utan leorditott, hogy mekkora egy bena szar vagyok (hogy szabalyosan kozlekedek a zebran), es, hogy o ezt nem fogja csinalni. Azutan kb nem ertem se enni, se inni, nehogy wc-re kelljen mennem. Aztan leorditotta a fejem, hogy pokerezni akart a barataival, de itthon vagyok, es elb. Szom az estejet, na ekkor kipenderitettem a francba. Anyukam sza it vett ki es apolt, amig jarogipszem nem lett.


Gondolom a patodon ha kitorne egy betegseg meg apolni kene. Sokaknaka joban-rosszban csak egy iranyba mukodik. Nagy valasztopontja lehet ez a kapcsolatotoknak. Gondolkozz el azon, megeri e vele lenned.

2017. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Az lenne a normális, hogy támogat! Múlt héten történt, hogy meghúztam a derekamat, de nagyon. Iszonyatosan fájt, az ágyig elmentem, aztán többet nem bírtam felállni, megmozdulni is alig. A vőlegényem végig hurcolt mindenhova, mert egyedül a wc-re sem tudtam kimenni. Egy szóval sem mondta, hogy ez neki teher. Ez a normális, nem az, hogy még beléd is rúg.
2017. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!