Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szivesen élne mormonokhoz hasonló családban?

Figyelt kérdés
Több feleség, több gyermek, vallás gyakorlása, a gyermekek szeretete, békére, szeretetre nevelés, elfogadás, stb. Ez most furcsán hangzik és Magyarországon bűncselekmény a bigámia, de ha nem hivatalosan házasodnak össze? Huh. Érdeklődés szinten kérdezem. Kötekedőket nem szeretnék. Köszönöm.
2017. jan. 21. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Ebből a felsorolásból van ami nagyon vonzóan hangzik (szerintem sejted melyik), van ami nekem alapvetőnek tűnik (béke, szeretet és társaik), de alapvetően a vallásosság nem megy nekem. Szóval akkor nemet kell rá válaszolnom, igaz? :)


30F

2017. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem, nem szeretnék vallásnak alárendelten élni. Elfogadom a vallások létezését, pár vallásost még részben tisztelek is az elhivatottságáért, de én nem szeretnék ebben részt venni. Számomra kicsit humbugnak tűnik az összes vallás, noha mindegyikben vannak jó dolgok, de itt vannak a mormonok például a kérdésedben...


"Joseph Smith was called a prophet

(Dumb dumb dumb dumb dumb)

He started the Mormon religion

(Dumb dumb dumb dumb dumb)."

2017. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az érzésem, hogy vallás nélkül menne :)
2017. jan. 21. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt: "Több feleség" leszámítva mi áll az utadban? Vagy anélkül a többi sem működhet? ;)
2017. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!