Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » "Ne azt keresd, akivel tudsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne azt keresd, akivel tudsz élni, hanem azt, aki nélkül nem. " Mit gondoltok, az élet mennyire igazolja vissza ezt a mondást?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Hülyeség. A lényeg, hogy kivel TUDSZ élni. Nem könnyű ám olyan embert találni, akivel hosszú távon nem mentek egymás agyára...
2017. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Hát azért vanbenne valami....rengeteg olyan nő volt az életemben akivel éppen letudtam volna élni az életem...tudtak főzni,jó volt a szex,szerettem is őket valamennyire stb.De annyira nem sírtam volna ha mégsem alakul igy...és nem is igy történt.

Na de a feleségem....nélküle nem tudnam már elkélzelni az életet.

2017. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a tipikus, nagyon mélynek szánt, de valójában semmitmondó idézet. Olyan nincs, hogy valaki nélkül ne tudnál élni. Párkapcsolat nélkül is le lehet élni egy életet. (Hogy megéri-e úgy, az más kérdés.) Képletesen persze lehet mondani, ha szívből, igazán szeretsz valakit, de ez akkor is költői túlzás.


Az "akivel tudsz" pedig úgy hangzik, mintha azt akarná kifejezni, hogy csak azért belemész egy kacspolatba, hogy legyen valakid. Mondjuk ez a legtöbb emberre sajnos jellezmő is, ezért is van annyi veszekedés, szakítás és konfliktus.


Szerintem azt kell keresni, akivel tökéletesen megértitek egymást, és teljes őszinteség mellett is el tudjátok fogadni egymást, hogy ne érdek alapú játszmákra, és a másik fél megváltoztatásának kísérletére épüljön a kapcsolat. Ez lenne az úgymond "lelki társ". Ehhez mondjuk sok szerencsét kívánok mindenkinek, mert arra szükség is lesz hozzá, hogy ilyen személyt találj.

2017. jan. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 válaszolóval teljes mértékben egyetértek.


Nagy szerencse kell ahhoz, hogy megtaláld azt a társat, akivel minőségi életet tudsz leélni és ne csak olyan legyen melletted,akitől nem találtál "jobbat" vagy, hogy legyen valakid.

2017. jan. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé közhelyes.Egy élet bárki nélkül leélhető...ezt mondom úgy, hogy a negyvenes éveimre sem találtam olyan embert, akivel igen, és olyat sem, aki nélkül nem.1x azt hittem megtaláltam, elég jól benéztem.😃 Hozzámentem és lévén világosság a csalása után, rájöttem, egyedül is jobb, mint vele.Nehéz azt megtalálni, akivel az egyik, avagy a másik megvalósítható lenne.
2017. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az élet semennyire sem igazolja ezt.

Csak nézz körbe , elcseszett kapcsolatok tömege.

Szép gondolat de ha mindenki arra vár "aki nélkül nem tud élni" már kihalt volna az emberiség.

2017. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!