Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ciki ezt kitenni fb-re évfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ezt kitenni fb-re évfordulókor?

Figyelt kérdés
Montázst csináltam a képeinkböl és irtam hozza szép idézetet és azt hogy 1éve együtt szeretlek. De most az jutott eszembe,hogy nem ciki kitenni? Nem túl gyerekes? Párom 33éves én 24 lány vagyok
2017. jan. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Minek nyilvánossá tenni? Oszd meg csak neki.
2017. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek semmi köze más kapcsolatához, így én nem tenném ki. Az más dolog, hogy egyesek szeretik kirakatban élni az életüket és más képébe nyomni azt.
2017. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
En hanyok ezektol.
2017. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak elküldöm neki :) köszi a válaszokat
2017. jan. 22. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Azt teszel ki amit akarsz. Szerintem nem ciki, szép dolog, ha nem minden nap csöpög az oldalatok, és nem minden nap rakod a kirakatba az életeteket. De évente 1-2 közös dolgot miért ne lehetne megosztani? Sok itt az álszent ember, de kérdezem én, akkor mégis miért vannak fent közösségi oldalon? Erre való! Élmények megosztására, és kapcsolattartásra. Meg még más dolgokra is ezek mellett.
2017. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Az #1 vagyok, de mégis azt mondom, tedd ki, legalább saját tartalom, a végtelen linkelt, összeszedett idézetek, nyálas giccstengerben legalább valami sajátot osztasz meg. Akinek nem tetszik, tovább görget. Alatta lesz a napi cuki állatka vagy senkit nem érdeklő videó.

Szard le, ki mit gondol. A te üzenőfalad!

2017. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
én cikinek tartanám, de a ti dolgotok
2017. jan. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!