Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nekünk nincs közös jövőnk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekünk nincs közös jövőnk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 23 éves lány vagyok, a barátom 25 éves most lesz 2 éve hogy együtt vagyunk. Eleinte minden a legnagyobb rendben volt, ahogy ez normális a kapcsolatok elején. Szóba került mostanában, hogy elmenjünk közös albérletbe de a párom csak a kifogások hegyét nyomja... Ő otthln lakik a szüleivel ahol minden elé van rakva és ki van nyalva a s*gge. Látom rajta hogy neki még ez a jó és sajnos a gondolkodása is nagyon gyerekes. Nekem elegem van az állandó ide-oda járkálásból... hol nála hol nálam vagyunk. Szeretnék együtt élni vele. Mindkettőnknek normális munkája van, simán elmehetnénk egy kis albérletbe itt a városban. Ő el akar innen menni, én meg nem. Semmiben nem jutunk előrébb, állandóan csak siránkozik hogy neki milyen haszontalan elkeseredett az élete, engem pedig ránt magával pedig csak egy boldogabb életet szeretnék végre külön az anyóséktól messze, hogy legyen egy kis magánéletünk... az anyja ugyanis mindenbe belemagyaráz és neki mindenről tudnia kell. Meddig várjam a csodát szerintetek? Ennyire éretlen lenne a párom?

2017. jan. 23. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azalapján, amit írsz, tipikusan az a fajta férfi, aki még 30+ évesen is anyucival élne sajnos. Te tudod, mennyire fogod ezt elviselni még 5-6 évig.
2017. jan. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
"Ő otthon lakik a szüleivel ahol minden elé van rakva és ki van nyalva a s*gge." - a sajat magad erdekeben ne akarj osszekoltozni ilyen emberrel. Ezek csak anyukat cserelnek.
2017. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

na ez tipikusan olyan kérdés, h te tudod a választ és csak megerősítést vársz :)

te is tudod h hagynod kell őt, aztán hátha az elvesztésed előrébblendíti őt

2017. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve, hogy együtt vagyunk már most szerintem ideje lenne megpróbálni külön. Annyira kisgyerekek se vagyunk, nem hiszem hogy nem menne. De így nem fog menni. Szinte könyörögnöm kellene neki meg lelki fröccsöt adni neki mindenben annyira tehetetlen hogy borzalom. Nem is tudom mégis mire várok. Megunta a munkahelyét is... azt mondta megy munkanélkülire. Igen így bátor legény mert otthon lakik nincs gondja semmire. Soha nem fog ő külföldre menni ahogy azt mondogatja. Akkor is csak a várakozásból állnék ki. Én nem mennék vele mert a biztos munkahelyem nem adom fel az ő szeszélyeiért. Nevetséges az egész...
2017. jan. 23. 09:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél majd a gyerekek nevelésében később tökegyedül maradni, sőt, nyerni magadnak még egy óriáscsecsemőt is, akkor tökéletes úton jársz
2017. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy így fogok vele járni... nagyon jól indult a kapcsolatunk. Tisztába vagyok vele hogy az időmet és legfőképp a fiatal éveimet pazarlom csak... arról nem beszélve, hogy így csak taszít magától el de nem nagyon viseli meg a dolog.
2017. jan. 23. 09:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod a választ. Te céltudatos vagy, ő meg lézeng. És ahogyan mondtad is, a fiatal éveidet pazarolod. Ebben a korosztályban van ám sok életképes fiú is, aki albérletben vagy minimum kollégiumban lakik, havonta egyszer jár haza, emiatt megtanult magáról gondoskodni. Fogsz találni olyat, aki a te szinteden van.
2017. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs. Te éretten gondolkodsz, ő pedig arra nem képes hogy erőfeszítést tegyen. Tökéletesen elvan az anyuhotelban, miért is adná fel ezt a kényelmet a felelősségért?! alapon gondolkodik. Ha összeköltöztök mégis minden a te feladatod lesz, ő pedig siránkozik tovább, esetleg ha valamiben a te akaratod érvényesül akkor te leszel szidva.

Sajnos anyut sose fogja kizárni az életetekből. Ha messze lesz akkor folyton leadja majd a dolgokat telefonon, nem fog nemet mondani neki a kérdéseire, ha már most beengedi ennyire.. ha vitátok lesz, tudni fog róla és te leszel a hibás. Ez egy ilyen fajta anyós és ilyen fajta a fia. Az elején szépek, cukik, hogy megszerezzék az anyu utánzatot akivel lehet szexelni. Ennyi a különbség. Ha megtehetné az anyjával akkor nem is lenne szükség barátnőre.

2017. jan. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs.


Jól írod. A legszebb éveidet pazarlod el rá, egy jövőtlen kapcsolatra. Amelyik férfi ennyire életképtelen anyuci pici fia, aki inkább a mamahotelt választja a párja helyett, az soha nem fog megváltozni.

Az nem lenne baj, hogy szereti az anyját, a családját. Szeresse is, de nem szabadna ilyen szinten függenie. 25 éves férfiként nem egészséges, hogy anyukával akar lakni, mikor a barátnőjével lehetne. Nem szeret ez a pasi téged, csak jó, hogy van kivel lefeküdni, de komoly kapcsolatot nem akar. Ennyi a lényeg.

2017. jan. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!