Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a férfiakat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a férfiakat a női hiszti?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem! Én érdeklődve hallgatom, és próbálom a probléma forrását megoldani.
2017. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Amikor egy nőnek baja van és hangot ad neki,azt hisztinek hívják. Amikor egy férfi teszi ugyanezt, azt meg vitának vagy önérvényesítésnek. Szerintem a férfiak ugyanolyan hisztisek tudnak lenni, csak a nők ezt jobban elfogadják, mert már megszokták a gyerekektől is.
2017. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos, nagyon nem bírom az idegbeteg embereket, akik nem tudnak saját maguknak parancsolni.
2017. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

A hiszti egyik nemtől se normális, és senkinek se kötelező tolerálni.

Más tészta, hogy sokan már azt is hisztinek veszik, ha a párjuk csak tudtukra adja (normálisan!!!), hogy valami bántja őket. Őket ez azért zavarja, mert önzőek, ennyi.

2017. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szergej55 ***** válasza:
79%
Mert nem a probléma megoldására irányul, hanem érzelmi manipuláció, hogy a másik neked rendelődjön alá. Ha valaki nyíltan elmondja, hogy mi baja, az sokkal tisztességesebb és kevesebb kellemetlen indukált bűntudattal jár.
2017. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert agyatlanságot sugall. Értelmes ember kommunikál, nem hisztizik.
2017. febr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Az embereket a hiszti zavarja. Nem a női vagy férfi hiszti, hanem a hiszti.

A hiszti azért zavaró, mert gyerekes és éretlen viselkedés, az egyéni toporgáson kívül nem szól semmiről, hiszti közben az illető nem tud érvelni, nem logikus és nem tesz ténylegesen a probléma ellen.


#2: Ha egy nő nem érvel, akkor hisztinek hívják. Ha egy férfi érvel, akkor vitának. Ha egy nő érvel, akkor vitának hívják. Ha egy férfi nem érvel, hisztinek.

2017. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Ha azt mondom hogy nem akarok elmenni egy buliba mert nincs kedvem emberek között lenni, ez szerintem érvelés, de van férfi aki szerint hiszti. Ha számítottam valamire és nem úgy alakult és emiatt rosszkedvű leszek, az szerinte hiszti. Ha odaégetem a kaját és emiatt bosszankodok, az hiszti. Amikor más nőket néz és emiatt otthon bezárkózok bőgni, az is hiszti. Ha megkérdezni mi bajod és azt mondom hogy ez nekem megalázó hogy mellettem csinálja, akkor ne hisztizzek, hiszen engem szeret.


Én még sosem akartam őt manipulálni ezekkel a dolgokkal, egyszerűen kimondom vagy kifejezem az érzéseimet. Az érzelmek kifejezése nem hiszti.

2017. febr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Azért, mert amikor egy nő hisztizik, akkor a baját nem logikusan akarja megoldani, nem érvel, hanem érzelmi manipulációt végez. Ezzel nem tudunk és nem is akarunk mit kezdeni, mint várni, hogy vége legyen.

#2: ha a nő a bajának értelmesen megfogalmazva, olyan módon ad hangot, hogy az megoldható(nak tűnjön), akkor azzal semmi gond. Ha viszont elvárod, hogy kitalálja valaki a gondod és utána nem tetszik ha nem sikerült...na az a hiszti.

#8: az érzelemkifejezés nem hiszti, még ha az eszkózei nagyon hasonlók is tudnak lenni. Azzal valószínűleg szeretnénk valamit tenni, csak nem nagyon tudunk (tudod, a férfiak kevésbé vannak kényelmes helyzetben ilyen érzelmi dolgokkal).

2017. febr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Értelmes ember azért nem tűri a hisztit, mert egy gusztustalan dolog - és ezt nőként mondom. Ha az embernek problémája van, azt meg lehet normális kommunikációval is beszélni, nem kell ezekhez aljas módon érzelmileg manipulálni a másikat vagy elvárni, hogy tudjon gondolatot olvasni/érteni a passzív-agresszív utalgatásokból.


Persze ha valakinek a béka segge alatt van az EQ-ja és a kommunikációs képességei, akkor marad figyelemfelkeltésnek a hiszti, de aki egy ilyen emberrel (nem írok nemet, mert mindkettőben előfordul) összeáll, az meg is érdemli.

2017. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!