Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg furcsa, ha párom havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg furcsa, ha párom havi néhány alkalommal a barátainál alszik?

Figyelt kérdés
Eszembe se jutott, tök normál beszélgetés közben jött fel, és a munkatársaim teljesen kiakadtak, hogy "megengedem" neki,vagy hogy ő nem akar minden éjszakát mellettem tölteni.
2017. febr. 3. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
A munkatársaid eléggé szűklátókörűek.
2017. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az. Valószínűleg csak kamuzik, mert nem szokás haveroknak ilyen gyakorisággal egymásnál aludni. De jó, hogy téged ez nem zavar, így legalább "változatos" nemi életet élhet. ;D
2017. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátainál.....ja :D
2017. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nézzetek madárnak, de tudom, hogy nem csal meg :D

Gyerekkora óta ismerem, még füllenteni sem tud, nem hogy engem átverni. Amúgy én is jóban vagyok a barátaival, sose volt még egyetlenegy csúsztatás sem azzal kapcsolatban, hogy mi volt az este. Általában edzés után felmennek az egyikük lakásába, söröznek, sorozatokat néznek, pseznek, dumálnak.

2017. febr. 3. 20:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsa. Annó nálunk akkor aludt ott valaki, amikor KO-ra kiütötte magát és már taxit sem tudott volna hazamenni.

Szerintem szimplán hülyére vesz a párod.

2017. febr. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy ott alszik, vagy reggelig fent vannak.
2017. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok, mert nem mindegy, bar nekem a havi nehany alkalom sok lenne, az azt jelenti kb, hogy nincs egy hetvege sem,amit teljesen egyutt toltenenk es kettesben csinalnank valami hosszabb programot.Magam reszerol havi egyre mondanam azt, marmint olyan ottalvosra, hogy elfogadhato. De mint mondtam nem mindegy a kor. Ha kora huszonevesek vagytok,akkor nem akkora dolog, na de ha teszem azt egy huszas vegi,harmincas ferfi csinalna ezt a novel,ahol esetleg gyerek is van, az gaz, az annyit jelent, hogy eszmeletlen komolytalan es nem nott fel agyilag.
2017. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!