Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » MIóta együtt élek a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIóta együtt élek a barátnőmmel egyre kevesebb a szex?

Figyelt kérdés
Ez miért van?
2017. márc. 16. 19:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
44%-os válaszaidból ítélve nem csoda, hogy nem vagy képes egy értelmes mondatot sem beütni, viszont azt nem értem, hogy a felnőtt párkapcsolatoknál mit keresel, ilyen gyerekesen nagyjából 13 évesen viselkedtem. Viszont nagyban utalhat az ingerszegény életedre az, hogy más párkapcsolati kérdései alatt próbálod kiélni a szűzies életedet.
2017. márc. 16. 22:15
 12/15 anonim ***** válasza:

Ezt elsősorban tőle kéne megkérdezned, minden eset más. Lehet stresszes vagy van vmi más gond nála, kérdezd meg.


Egyébként meg egy idő után természetes, hogy lecsökken. Az elején én és a párom is naponta négyszer csináltuk, aztán idővel, többet ért egy átbeszélgetett, tervezgetett este mint, hogy minden egyes este szexeljünk. Szerintem ez így van jól.

2017. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Pszichológiai értelemben, ha az emberek együttélnek, feltámad bennük egy testvér és-vagy családérzet, és emiatt inkább kényelmesen élnek egymás mellett, sokkal intimebb környezetben, de nyilván kevesebb érintkezéssel. Egyébként a TV is baj sokszor.
2017. márc. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%

Mert egzotikus volt gondolom hogy nem tudtok minden nap találkozni, külön helyekre mentek haza stb. Plusz gondolom a kapcsolat elején voltatok.

Nekem nőként a heti 2-3-mal nincs bajom, nem is értem, hogy aki napi 2szer szexszel hogy oldja meg. Be kell vásárolni, ki kell takarítani, rendet tenni, munka és egyéb ügyekkel törődni főzni stb és akkor még a szociális programokról nem is beszélve. Nap végére legtöbbször már csak aludni van kedvem, szerintem a jó mínőségű szex elég sok energia... és nálunk mondjuk simogatással, előjátékkal, magával a szexszel összebújással stb azért tart 3/4-1 óráig, utána nyilván nem árt egy fürdés. A quickie se rossz, de hacsak nincs egy nőnek vmi szuperorgazmus képessége, hogy 5 perc alatt elmegy, engem nem elégítene ki, így viszont bele se kezdenék kb. csak amikor olyanom van.

2017. márc. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat elején tök normális a napi 2, de ez úgy az esetek 99,9%-ban jelentősen csökken pár hónap kapcsolat után. Ez nem azt jelenti, hogy kevésbé szeretitek egymást, hanem egyszerűen normális kémiai folyamat, hogy csökken az igény egy hosszútávú párkapcsolatban.


Mellesleg hosszútávon napi 2 minőségi aktus szerintem nem reális, de még a napi 1 is nehezen hozható. Az ember dolgozik, utána házimunka, gyerekek, egy kis idő saját magára is kell stb.


A heti 2-4 reális, normális mennyiség teljesen, semmi ok az aggodalomra. Arról nem is beszélve, hogy nem csak szexelve lehet minőségi időt együtt tölteni.

2017. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!