Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Öt hónapja vagyunk együtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt hónapja vagyunk együtt. Mikor lenne jó az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Szeretjük egymást,juliusban leszünk fél évesek😊 Ő a mamájával lakik "92 éves",külön lakrészten.Neki nincs gyermeke,nekem van két gyermekem,9-12 évesek.Nagyon jól kijönnek egymással.Sokat dolgozik,és ritkán találkozunk,de telcsin mindig beszélünk.De én is szeretem,és ő is minket.Hogyan kellene megoldani ezt?Én Bp utolso kerületében lakom,ő 15.kerben.Köszönöm a normális válaszokat😊
2017. jún. 11. 02:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha szeretitek egymást semmi akadálya. Ha a gyermekeiddel is kijön, és őket nem zavarja, akkor meg pláne.

Én 2hónap után költöztem össze a párommal, ennek már 2éve! :)

2017. jún. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amire egy kapcsolat kialakul minimum ket ev.

A gyerekeid miatt ne batyuzz ossze rovid ido utan.

2017. jún. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Shaddark ***** válasza:

Szerintem ha úgy érzitek mindketten.

Amíg nem laktok együtt úgyse tudjátok olyan szinten megismerni egymást...

Vannak akik külön élve érzik komfortosabbnak az életüket, vannak akik együtt. Ezt nektek kell eldönteni, ha az utóbbi igaz mindkettőtökre akkor az idő nem igazán számít.

Talán annyiban hogy azért szoktak várni ezzel egy pár hónapig mert amikor lemegy a "rózsaszín köd" akkor ne legyen csalódás, konkrétan szerelmesen nagyobb a kockázata a dolognak mert az ember soha nem a másikba szerelmes hanem egy ideába amit kivetít a másikra mert az pár százalékban hasonlít erre az ideára.

És ez ha elmúlik akkor jön a megismerés.

Mondjuk ez szerintem a fiatalabb korosztályra lehet igaz, 2 ekkora gyerekkel szerintem te el tudod dönteni hogy mekkora a kockázat benne, érdemes-e vagy nem.

2017. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!