Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már úgy egyedül kialakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy egyedül kialakítottál egy szép házat udvart. Jött a Ő és nem tetszett neki?

Figyelt kérdés
És évek munkàjàt kreativitásàt kellett kidobnod az ablakon? Tudom, hogy manapsàg 30fölött ha nincs hàza egy pasinak szóba se állnak vele a nők. Ha meg a nőnek van de a pasinak nincs még durvább a helyzet. Én vagyok az egyetlen ellenzője ennek kúltusznak.. De olyan rossz, hogy van 2ember 2lakàs berendezve van stìlusa....két helyen nem lakhattok fel kell adni....De ez még ok! De ha egyik fél lakik egy garzonban (akàr fullextrásban de a lyuk az lyuk) másik fél egy 3 szobàs kertes hàzban..

2017. júl. 4. 07:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%

A család, együtt fejlődés, ma már nem opció. Mindenki, egyedül, magának.

Azok a keveseknek, akik fiatalon kerülnek össze, még van esélyük, együtt, egy közös életet kialakítani. 30 felett, már én sem tudtam volna senkihez alkalmazkodni.

2017. júl. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor összejöttünk, nekem volt kertesház, neki albérlet.

Persze, hogy nem minden tetszett neki. Miért kellett volna? Az elmúlt három évben sokat alakítottunk az otthonunkon. Kint vannak az ő emlékei is, ott vannak a tárgyai. Ő is pakol, átrendeztünk helyiségeket, együtt választottuk ki az új színt a falhoz, stb.

Nem hiszem, hogy ez gond lenne neki, nekem pedig biztosan nem az. Ez is arról szól, hogy olyan megoldást keresünk, ami mindkettőnknek jó. Mint egy párkapcsolatban szinte minden.

Összeköltözés után ez a MI otthonunk. Az övé is.

2017. júl. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%

26 vagyok, albérletben élek nulla ft félretett pénzem van.

Szted hogy lesz 30 éves koromra házam?

SEHOGY!

max 40 évesen talán...

ha lenne tényleg egy szép kertes házam, és jönne egy nő aki lefikázza szimplán mondanám, hogy oké,. akkor nem muszáj itt lenni, lakjunk nálad :D

2017. júl. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na igen!! 16 évig vándoroltam a Szerelem orszàgútjàn néha néha felvettek de az igazi nem jött el!! Mindent alárendeltem higy megtalàljam a Nőt. Nem nem most màr élem a vàgyaim...
2017. júl. 4. 07:57
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez mind nagyon érdekes a kisiskolás íráskép ellenére, de egészen pontosan mit szeretnél megtudni?
2017. júl. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is hamarosan szembenézek ezzel a problémával.


Kertes ház kialakítva a saját ízlésemre.


Egyedül a fal színében és néhány dísztárgyban vagy bútorban tudnék kiegyezni.


Persze az sem mindegy milyen. Visszagondolva a korábbi kapcsolataimra.. ha az egyik ex hatalmas GOA poszterét akarta volna kirakni a hálónk falára, vagy a másik ex narancssárga zöld csíkos táljában kellene kavarnom a sütitésztát..


Esetleg a 3. Ex vibrálólila fürdőszobaszőnyegén kellene lépkednem, vagy a durva krepp ágyneműjében kellene aludnom, mert ő azt szereti.. hát én sem vagyok valami kompromisszumkész.


Csak reménykedek, hogy a következő szerelmemnek hasonló ízlése lesz, mint nekem, mert az előző 3 évben szépen berendezkedtem az egyedüllétre.


Amúgy költöznék én, ha a kertesháza jobb helyen és jobb adottságokkal rendelkezik, mint az enyém. De erre kevés az esély szerencsére.

2017. júl. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Mit is lehetne erre mondani. 3 napnál tovább, egy nőnél sem bírtam. Minden idegen. Van mindenkinek saját élete. Marad, a szexelésre össze járás.
2017. júl. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Volt konkrétan ilyen eset. Nem rég fejeztem be egy 4 évig tartó felújítást, építkezést. Az exem amikor befejeztem a fürdőszobát, csak annyit mondott, hogy akkor már miért nem egy szép spotlámpát raktam fel. Annyit mondtam neki, hogy ne foglalkozz vele, a saját fürdődben olyat raksz fel amit akarsz. És nem szólt többet. Nem igazán értem a kérdésed. Az én házam, én csináltam, én rendeztem be. Nem kötelező ott lakni neki.
2017. júl. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Legtöbben pasik vagytok úgy làtom. Én még nem làttam olyan (igényes) nőt akinek nincs fészekrakó ösztöne.

Mondjuk megveszed a nappaliba meg a hàlóba a ....bútor csalàdot 500e értékben, ami fekete!Van hozzà illő szőnyeged ....2-3 év múlva összejössz valakivel jó a kapcsolatok, de ő utàlja a fekete bútort, fehéret akar mint exem, meg fésűlködő asztalt..

Kérdés apropója: hülye kis gyerek voltam azt hittem jön majd az igazi veszünk házat!Nem jött 31évesen otthon vagyok. LAKÓtelep nem való nekem ez tény!

2017. júl. 4. 13:48
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Amikor az ember megHÁZASODIK, jó esetben akkor lesz HÁZAS. Vagyis akkor lesz háza. Azt aztán úgy alakítgatják, ami mindkét félnek megfelel.
2017. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!