Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha tudnátok hogy saját lakásot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudnátok hogy saját lakásotok csak 30 körül lesz, halogatnátok a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék saját családot. 23 vagyok, párom 31. Mindketten dolgozunk, teszünk is félre, és emellett jut a szórakozásra is. Olyan lakást, amilyet mi szeretnénk, még hitellel is csak akkor kapunk, ha már 30 felett leszek. 2 vagy 3 gyereket is szeretnék, ezért nem mindegy mikor kezdünk bele. A párom szerint kéne ahhoz saját lakás, de én ahogy számoltam, gyerek mellett is összejönne. Elég problémás ez így.

2017. júl. 10. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Gyerek mellett már ne tervezgess jó pár évet. Unokahúgom betegen született, 2 év alatt az Isten pénzét is rá kellett költeni.


Mostmár jól van, de tesomék minden lakással kapcsolatos pénze elment. Egy gyereknél sosem tudod, hogy mikor tudsz visszamenni dolgozni, mennyi pénz kell.


Vállalja gyereket egy kis lakásba, nem kell mindjárt a tökéletes álom kecó.


7 év meg még rengeteg idő annyi minden történhet az ingatlan piacon, a kapcsolatot okkal, az anyagi lehetőségeitekkel, hogy ki tudja addigra tényleg meglesz e a pénz, tényleg hitelképes leszel e (csak nézd meg mi történt az elmúlt évtizedben, gazdasági válság, összeomló-feltámadó ingatlan és munkaerő piac, vagy pl én 3 éve a mostani fizetésem felét sem kerestem meg, aztán jött egy jó ajánlat, és hirtelen lakást tudtam venni)

2017. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is lassan 23 éves lány vagyok, de kizárt, hogy lakás nélkül, saját otthon nélkül a semmire vállaljak gyereket. Óriási felelőtlenségnek tartom. Akkor inkább legysn "csak" egy gyermekem, de annak tudjak olyan jelent és jövőt biztosítani, amiben nélkülözés nélkül nőhet fel.

Mielőtt egy életért vállalok felelősséget, felkészülök rá, nem a hitelre meg a nagymama nyakára fogom szülni.

Sajnálom, ha kemény volt, amit írtam, de nagyon sok ilyet látok mostanában.

2017. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is csak akkor lesz lakás ha jön a gyerek, de albérletbe us vállalnám.


Apám anyos nyakár nem, semmiképp.

2017. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A saját lakás fontos, de nem biztos, hogy rögtön a hálón hálószobás, jackuzzis kevót kell megvenni Budán, nem elég egy 2 szobás panel.
2017. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még csak 23 éves Vagy, bőven ráérsz. A lakás azért fontosabb, igaza van a párodnak.
2017. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szocpolt hitelt fel kell venni kell sajat lakast venni és utana babazni. Miota vagytok egyutt?
2017. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. "Szocpolt" vállalásra adnak és nem túl sokat, ha nem írsz alá rögtön három gyereket. Azt is csak házastársaknak.

Megjegyzem Budapesten már panelt sem igen lehet venni 18-20 millió alatt.

2. Érdemes nem egy életre eladósítania magát az embernek.

3. A hitelbeugrót is ki kell perkálni valamiből.


Én mérlegelnék. Mennyit keresünk ketten, mennyit fogunk, ha az én fizetésem nőként kiesik. Mennyi az albérlet és úgy összesen az egész havi kiadásunk, stb. Ha úgyérezném ebbe még egy gyerek is belefér, akkor vállalnám. Ha nem, akkor nem.

2017. júl. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénz, nincsenek alapok addig nem vállalok gyereket. Ha soha nem lesz, soha nem vállalok. Nem szabad annyira önzőnek lenni, hogy a semmire bevállalni gyereket, mert annak csak Ő issza meg a levét.
2017. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!