Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tenne jót a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tenne jót a kapcsolatunknak, ha összeköltöznénk?

Figyelt kérdés
A barátnőm 1,5 hete szakított velem, mert idő kell neki. Most rosszul érzi magát, össze van zavarodva, mert olyan helyen kell laknia, ahol utál lenni. Nem akarja, hogy lássam a körülményeket (apját szégyenli, van rá oka, miatta érzi sz@rul magát). A körülmények miatt nem tudja, hogy szeret-e. Nem beszél velem, csak ritkán, találkozni is csak heti 1x szeretne vagy még ritkábban. Szüleimmel megbeszéltem, hogy hadd költözhessen ide a 2 kis kutyájával együtt. Jövőhéten szeretném ezt megbeszélni a barátnőmmel. Szerintetek mennyire korrekt, ha azt mondom, hogy akkor költözhet hozzánk, ha köztünk minden rendben lesz és újra járunk, együtt vagyunk? Egyáltalán, jó ötlet lenne összeköltözni vagy említeni neki ezt a megoldást?

2017. szept. 16. 10:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
Hanyszor teszed fel ugyan azt a kerdest. Ha idot akar adj neki idot es addig keress mast.
2017. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem tettem fel ilyen kérdést, ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor légyszíves ne írj semmit, Köszi
2017. szept. 16. 10:50
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy jó nagy hazugságban akarsz élni, akkor jó ötlet. Ellenben az én javaslatom az, hogy legyél férfi, ugyanis ez az összeköltözés a kapcsolatért cserébe dolog nagyon szánalmas.
2017. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az összeköltözést csak akkor vesd fel ha már minden rendben lesz. Addig ne nagyon.
2017. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nincs rá kényszerítve. Előtte elválaszthatatlanok voltunk. Látom rajta, hogy még mindig szeret és oda van értem.
2017. szept. 16. 10:55
 6/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy akkor lesz minden rendben köztünk, ha el tud onnan jönni.
2017. szept. 16. 10:59
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hany evesek vagytok? Mintha egy 15 eves srac irta volna ki, aki a gyerekszobajaba akarja koltoztetni a baratnojet a ket kutyajaval, bar anyad is eleg fura, ha ebbe belement.
2017. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod felvetni az ötletet de ne erőltesd. Ne azért akarjon újra együtt lenni veled, mert otthon rosszak a körülmények. Ha csak menekülni akar, abból nem lesz jó kapcsolat. Nem tudom mik a körülmények, de ha nem dolgozik, még tanul, szüleid nem tudom meddig lesznek toleránsak. Nem tudom mennyi helyetek lenne, de tudom nagyon szar tud lenni, ha egy idegen vagy valakinek a házában. Mérlegeld a dolgot, azt is hogy miért szakítottatok. Mindent vegyél figyelembe, a kutyákat is... Azt is hogy az ő szülei mit szólnának. Kényes téma ez.
2017. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"Hogy látod, mi a baj ezzel a kérdéssel?"


"Gyanús, hogy a kérdező megkérdezte korábban már ugyanezt"


"Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést."

2017. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ő 25, én 22. Mindketten dolgozunk. Az anyukája már 2 éve meghalt, az apja nagy ívben lesz@rja, azt akarja, hogy tűnjön el onnan.
2017. szept. 16. 11:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!