Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, dünnyög az asszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, dünnyög az asszony amiatt, hogy keveset házimunkáztok?

Figyelt kérdés
És nem érzitek jogosnak?

2017. okt. 20. 17:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Enyém nem, itthon van a gyerekekkel van ideje :))
2017. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Kezdjük ott, hogy egy lusta, igénytelen férfiállathoz, aki nem takarít legalább maga után, nem megyek hozzá. Ha én dolgozok, akkor ő is vegye ki a részét a házimunkában, ugyanúgy ott él, ugyanúgy használja a lakást. Nem a cselédje vagyok, de még csak az anyukája sem :D Ha lennének gyerekek és otthon lennék velük, az már nyilván más téma lenne.
2017. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szívesen segítenék, szeretek főzni, sütni, de ki vagyok tiltva a konyhából. Az ő birodalmát, hagyjam békén.

Annyit enged, vár el, ha beadja az unalmast a mosógép, szárító, mosogató, porszívó, stb, azokat bűvöljem meg, hogy működjön, nem megy, akkor hozzak újat.

2017. okt. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%
Jeee Nalunk is így van .
2017. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
A helyes megfogalmazás: "szóvá teszi a társatok, hogy lusta naplopók és/vagy nagyra nőtt csecsemők vagytok".
2017. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Èn nem dünnyögök :)

Párom az aki pl a mosást beteszi ( színek szerint válogat! Magától! - na, ez az, amihez èn türelmetlen vagyok :D) ès ő is teregeti ki.

Nèha felporszívóz. A kocsival kapcsolatos összes meló az övè.

A mosogatás, főzès,fürdőszoba takarítás meg mindig az èn dolgom- ezekre elèg háklis sárkány vagyok, úgyhogy ha akar, sem segíthet :D

A kutyát közösen intèzzük, a kertet is. Ablakot èn pucolok.

Vasalni mindketten gyűlölünk,csak nagyon indokolt esetben csináljuk :D


Akkor szoktam dünnyögni, ha irdatlan kupit csinál. De ilyenkor elkezdem a pakolást ès magától csatlakozik:)

2017. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
Csináld meg és nem fog dünnyögni. Ezek szerint helyetted is megcsinálja. Nem érzed cikinek, hogy elvileg felnőtt férfi létedre másnak kel utánad mondjuk pakolni, felmosni? Ha egyedül lennél ki csinálná meg???
2017. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
17-es, sokkal többet csinálok, mint az átlag, nem volt jó a következtetésed.
2017. okt. 26. 09:24
 19/24 A kérdező kommentje:

12.-es: "egy lusta, igénytelen férfiállathoz".

Aki így beszél a férfiakról már eleve megérdemli, hogy ne tiszteljék.... el vagy tévedve.

2017. okt. 26. 09:26
 20/24 A kérdező kommentje:
13-as: "ki vagyok tiltva a konyhából. Az ő birodalmát, hagyjam békén.". Azért ez sem teljesen normális dolog... mondjuk, ha mindent szétbarmolsz a konyhában lehet, hogy nincs más választása :D De feltételezem, nem ez a helyzet. Szerintem közösen főzni tök jó élmény.
2017. okt. 26. 09:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!