Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy robbantsam ki a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy robbantsam ki a férjem ebből a dagonyából? 3 napja itthon van szabadságon és csak nickelodeont meg cartoon networköt néz. Rendkívül idegesítő. Amikor hozzámentem nyáron azt hittem macsóbb ennél.26N

Figyelt kérdés
kicsit kezdem unni nem tudtam hogy infantilis külsőre rohadtul nem így néz ki. de most emiatt azért nem akarok válni, de valami megoldás kéne. az ő háza, bár házasság miatt közös lett a vagyon ugye? ő egy 32 éves férfi!
2017. dec. 22. 17:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
🤦🏻
2017. dec. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Spongyabobot en is imadom!!!!

32f

2017. dec. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Én, hét éve nem dolgozok és mesecsatornákat nézek. Mi más értelmes műsor van?
2017. dec. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
71%
Elég nagy rib**c vagy ha már a ház felére fáj a fogad, de rábaxtál, nem ilyen egyszerű a dolog mint régen. Amúgy meg ha zavar hogy a tv előtt punnyad, tegyél ellene! Egy talpraesett nő, nem nyivákol a dolgokon, hanem kezébe veszi a problémát.
2017. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Napi gagyi kamu, köszönjük.
2017. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Én megmondtam a férjed korú páromnak,hogy imádom ezeket a dolgokat,úgyhogy nem fogja nagy meglepetés érni.Együtt éltetek ti egyáltalán,mielőtt összeházasodtatok?
2017. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Pihenteti az agyát, szerintem nincsen ezzel baj, ha az élet többi részében érett felnőtt módjára viselkedik, vállalja a felelősséget, döntésképes. Nem túl szép tőled csupán ezt az egy helyzetet kiragadni az egészből és felnagyítani. Én is nézek rajzfilmet, és Spongyabob rajongó is vagyok, de nagyon nem szeretném, ha csak ebből az egy jellemzőből ítélne meg.
2017. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Mit szeretnél, hogy mit csináljon?


Egyébként én 27 éves nőként imádom a Disney-s, Barbies meséket.

Párommal együtt szoktunk meséket nézni.


Mindenkinek vannak elfoglaltságai.

Gondolom stresszes a munkája és most így vezeti le a feszültséget. Még mindig jobb, mintha inna, nem?


Egyébként mennyi idő után is mentél hozzá? :D

2017. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
egy évig jártam vele. nem költöztünk egybe elötte. nem vállalja a felelősséget. legalább is a házasságunkért nem.
2017. dec. 22. 18:37
 10/26 anonim ***** válasza:
89%
Az mennyire hátrány egy nőnél, ha én férfiként nem nézek tv-t? :D Hagyd már békén, lehet, hogy most kiéli magát a napokban, aztán el lesz felejtve, mint a fizetésemelés.
2017. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!