Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, a párom 30 1 éve vagyunk, és lakunk együtt.


Tegnap a párom belemondta a szemembe,hogy nem szerelmes belém, de jól elvan velem.

Egyébként én már észrevettem,hogy nem szerelmes belém,ugyanis sosem simogat,sose fogja meg a kezem, és még puszit is alig ad. Teljesen úgy érzem,mintha csak a legjobb barátja lennék.


De ami igazán zavar,hogy az exét meg nagyon szerette. Ők 2 éve szakítottak, a nő hagyta ott,még közös gyerekük is van. Én egyfolytában úgy érzem,hogy nem érhetek fel az exéhez,mert belé szerelmes volt,én meg 1 év alatt nem tudtam elérni,azt hogy belém szeressen. Ami nagyon fáj,mert én rettenetesen szeretem. De ő,egyáltalán nem tesz úgy,ráadásul azt mondta,hogy szeret,mint egy embert és kész.


Ti benne maradnátok egy ilyen kapcsolatba? Teljesen magam alatt vagyok,azóta csak sírok. Nem tudom,mitől nem lehetek olyan,mint az ex,aki megcsalta,ott hagyta stb... én,viszont mindent megadok neki,mégsem vagyok elég jó?!



Mit tegyek? Menjek,vagy maradjak? :(



2018. jan. 4. 10:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
Én megtanulnék ragozni. "HelyembeN" :D
2018. jan. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A kérdéses kifejezésben a hely szó ’körülmény, helyzet, állapot’ jelentésben szerepel, és mindig (szituációtól függetlenül) a hol? kérdésre felelő -ban/-ben határozóraggal van ellátva: nem lennék a helyében (Magyar értelmező kéziszótár, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1992, 535.).



De a kérdésre kertem valaszt,a kamu helyesiro vagyok dumákra nem vagyok kivancsi...

2018. jan. 4. 10:57
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

21 évesen ennél többet érdemelsz. Nem pocsékolnám a fiatalságom egy olyan balfékre, aki nem képes még arra se, hogy hazudjon valami szépet, ha már egy fiatal lány eltűri kölyökkel együtt. Időpocsékolás.


Most fáj, de később jobb lesz. Vagy szenvedhetsz pár évig, aztán megunod a szenvedést. Jobb nem lesz, szerelmet nem tudsz kierőszakolni senkiből.

2018. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret nincs értelme eggyütt maradnatok.Legalább őszínte volt veled.Biztosan nehéz szakítani főleg ha szereted,de ő téged nem!Ne pazarold az ìdőd egy ilyen kapcsolatra ahol csak eggyik fél szeret,mert így mindketötöknek rossz.El akarod pazarolni az éveíd egy ilyen kapcsolatra?Így nem fogod átèrezni hogy szeretve milyen lenni.Most lèpj mert kèsöbb még rosszabb lehet a szakítàs.
2018. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,ő megfelel mindenben,kivéve ez a dolog. De ez kra szenvedtetős :(
2018. jan. 4. 11:02
 6/24 A kérdező kommentje:
De lehet,csak keveset kene szenvednem egyedul,mig mellette éveket.
2018. jan. 4. 11:03
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nagyon fiatal vagy meg. Most rossz. De hidd el sokkal jobban jarsz ha most hagyod el nem huzod a dolgot. Elotted az elet. Talalsz olyat aki oszinten szeret viszonzottan.

En is tegnap hagytam el valakit. Hiaba szeretsz te , ha a masik fel nem. Halas leszel magadnak ha majd kesobb visszatekintesz ha most lezarod.

2018. jan. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha melette maradsz csak rosszabb mégjobban fogsz szenvedni mert hianyozni fog a szerelme szeretete amit nem kapsz meg.Ha egyedul maradsz csak a hianyától fogsz szenvedni.Melyik a rosszabb?
2018. jan. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Az a baj, a dumaival elérte azt,hogy egy senkinek érezzem magam... es igy,nem vagyok biztos abba,hogy tenyleg erek e valamit nelkule,esetleg fogok e kelleni majd valakinek. :( ráadásul a csaladomat is tokre kiirtotta az életemből:( ez a kapcsolat meg az eleje tul szep volt,hogy igaz legyen. Nagyon kivagyok :( :(
2018. jan. 4. 11:10
 10/24 A kérdező kommentje:
Rajta kívül már nem maradt senkim. 😢
2018. jan. 4. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!