Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi tévő legyek? Önző lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Önző lennék ha elköltöznék? Inkább várjunk vele még pár hónapot/évet anyára való tekintettel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, 3 éve vagyunk együt a párommal, fontolgatjuk az öszeköltözést, en is szeretném csak az a baj hogy apukám tavaj halt meg és sajnálom itt hagyni anyukámat az öcsémmel mivel ők sokszor vitáznak nincsenek olyan jó kapcsolatba mint én anyával. Ugy érezné hogy én is itt hagytam.

Most fogalmam sincs mit csináljak, szeretném a párommal elkezdeni a közös életünk, de nem akarok fájdalmat okozni a családomnak sem.



2018. jan. 25. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"szeretném a párommal elkezdeni a közös ÉLETÜNK"

Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, foglalkozz az élő dolgokkal, mint pl a párkapcsolatod, és ne a múltat sirasd. Felnőttél, és van lehetőséged elköltözni. Utána még simán látogathatod anyukádat, nem fog belerokkkanni, nem fog ártani neki. Majd fölhív, vagy átmegy hozzátok, de ennek mondjuk legyen megbeszélés az alapja, mert azért beállítani csak úgy, az nem kellemes.

2018. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
*Saját magadért születtél ebbe a Világba, nem azért, hogy másokat pátyolgass elsődlegesen, de ha elmész, elköltözöl, még akkor is simán lehet ez a része. Mert amúgy meg tök ari, hogy vigyázni akarsz anyukádra meg öcsédre, meg támogatni akarod őket. Szerintem ez amúgy becsülendő, erény, és érték, de szerintem sose menjen a rovására annak , amit te szeretnél, ami a te életed, amire te vágysz. Tehát a te életednek a rovására. Szerintem ez nem önző dolog. Pusztán éled a saját életedet, mindenki megoldja a sajátját, mert ha pl bevállaltunk egy életfeladatot, tettünk mellé kellő tudást is, amivel átvészelhetjük, kihúzhatjuk magunkat akár slamasztikából. De amúgy tényleg ari tőled, de akkor saját magad is megérdemli ugyanezt a törődést. Csak mondom:)
2018. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
*szóval másokat ne helyezz előtérbe a te boldogságoddal kapcsolatban/szemben, mert te is legalább olyan fontos vagy, mint ők. És mindenki teszi az életben a saját maga dolgát, ami őt belülről hajtja.
2018. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Költözz össze a pároddal nyugodtan! Gondolom anyukád sem várja el, hogy miatta ne haladj előre az életben. Attól még fel lehet hívni telefonon, át lehet menni hozzá, ő is meg tud látogatni stb.
2018. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Előbb tanulj meg helyesen írni, mert ettől a tavajtól kiéget a retinám. A többi "apróságot" meg nem is említem inkább.
2018. jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. tanulj meg helyesen írni, ez nem csesztetés, de ha például állásra jelentkezel, és a mitovációs leveled így néz ki, esélyed nincs semmire.


2. költözz el, éld a saját életedet.


3. anyád felnőtt ember, nem várhatja el tőled, hogy te olyan kizárólagos és állandó készenlétben álló érzelmi támasza legyél, ami a te magánéleted róvására megy.

2018. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem Magyarországon élek, én büszke vagyok magamra hogy ennyire is meg tanultam "helyesen" irni.

2018. jan. 26. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!