Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te hogy próbálsz a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogy próbálsz a párod kedvében járni?

Figyelt kérdés

Konkrét dolgokra vagyok, kíváncsi. Pl.: mikor hazaér, meleg étellel várod. Vagy bemész érte a munkahelyére, mert szakad az eső, és ő amúgy busszal jár.

Ezek valamiért cserébe teszed, (pl legyen este szex) vagy önzetlenül, tudod milyen jólesne?


2018. márc. 3. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Mindan nap egyutt megyunk haza a munkabol
2018. márc. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most reggel főztem neki kávét. Nem volt hátsó szándékom ezzel, főztem magamnak is, aztán megkérdeztem ő kér-e. Néha készítek neki reggelit. Csak úgy, mert tudom, hogy örül neki.
2018. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy természetes dolog. Konkrétan, semmit nem várok cserébe.

Mondjuk reggeli kávé, vagy vacsi este, ezek, olyan kölcsönösek. Ki ébred előbb, ki ér haza előbb, az csinál vacsit. Bármi kell, megyek munkahelyére, intézem, viszem, stb.

Legyen este szex???? Nem ezét, hanem mert egy pár vagyunk, egymást segítve. Azért, ez kihat a szexuális életre:))) Virág, apróság, jó vacsi, takarított ház, egy kávé ébredéskor, stb. Ezek mind olyanok, érzi a másik, ember számba van véve, szeretik, becsülik és igen, ez a szexre kihat.

2018. márc. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ffi vagyok! Párommal úgy bánok, ahogy (szerintem egy nővel illik). Spontán pár 100 Ft-os meglepik. Szál virág csoki... inkáb úgy működik valamit meglátok és meglepem vele mert (remèlem) örűlni fog neki.
2018. márc. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Nem valamiért cserébe, hanem azért, mert jólesik. Ha alkalmat látok rá, kedveskedek neki. Ha csak egy érintéssel, akkor úgy. Nem előzetes megfontolás eredménye, spontán jön.
2018. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sütök neki külön pizzát olyan feltéttel amit szeret.

Vagy (talán ez gyerekesen hangzik) de rajzolunk egymásnak. Nagyon szépen rajzol ő is és (elvileg) én is. Így sokszor kaptam a kedvenc filmeimből rajzokat illetve ő is tőlem. Tudja, hogy nem szeretem a nyakláncokat, virágokat meg az ilyen basic dolgokat.

2018. márc. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cserébe????

Mi szeretjük egymást nem kereskedünk egymással.

Főzök neki reggel kávét, most az imént ebédet, ha tudom elviszem a munkahelyére, és hazahozom, stb. Jó látni, hogy örül neki.

2018. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Főzök neki, rendet rakok, elpakolom a cuccait, ha látok valami apróságot bevásárlás közben a boltban, aminek örülne, azt is berakom a kosárba. Meccset nézek vele, beszélgetünk, meghallgatom, megsimogatom, random puszit adok neki, meg egyéb ilyen egyszerű dolgok.

Nehéz beazonosítani, hogy mi tartozik ide, mert valójában azért teszem ezeket, mert jólesik arra gondolnom, hogy neki jólesik. Így összemosódnak kettőnk vágyai, és például a beszélgetés nyilván nem csak a kedvében járás (bár azért merült fel mégis, mert körülbelül tizedannyi a napi szóigényem, mint neki, így sokszor inkább csak hallgatom, ahogy beszél, de az is jól esik).

2018. márc. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mostanában nehezebb a munka s kikészíti, ezért sokkal többször várja meleg étel, meleg tea, kedvenc nasi kb naponta heti 3 helyett.

Ma is láttan rajta mennyire kivan s mégis mindig hazavisz közben bolt. Sajnos rossz szokásom zsigeri alapon megpróbálom viccel felvidítani amire nem vevő s rámszolt csendben. Értettem belőlle, hagytam, s kedvenc csokiját megvettem. Megette kicsit felderült s lazított magán.:)

Ha boldog az elég nekem.

2018. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A párom minden reggel kávét főz nekem. Én pedig minden alkalommal, ha én kelek korábban.

Néha meglepjük a másikat pl a kedvenc csokijával, vagy valami igazán apró dologgal.

Napközben írok egy-egy üzenetet neki, ha van szabad percem.

Szerintem ha "cserébe" kell tenni valamit egy kapcsolatban az réges régen rossz :(

2018. márc. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!