Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, jártatok már angol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már angol fiúval/férfivel? Mik a tapasztalataitok, mennyiben különbözik, mint járni egy magyar sráccal?

Figyelt kérdés
Hány magyar és hány angol sráccal jártatok eddig?

2018. márc. 6. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Angollal nem, német pasival jártam. Mivel ő nem beszélt magyarul, én meg németül nem tudtam egy mukkot sem, így angolul kommunikáltunk. Bonyolultabb volt sokkal mint egy magyarral, hiszen angolul nem tudtam magam olyan jól kifejezni, ahogy ő sem. Viszont a 2.hónap végére megtanultam (nagyjából németül), ő meg magyarul. :) sok vicces szituáció volt. Ha jól beszéled a nyelvet és tudtok kommunikálni, akkor semmiben nem különbözik egy magyar férfitól. Az már problémát okozhat a későbbiekben, ha ő nem akar Magyarországon maradni, te meg nem akarsz külföldre menni. Nálunk is ez volt a baj.
2018. márc. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Jelenleg angol ferfival randizom es az exem is angol. Eg es fold, udvariasak, teljesen maskent viselkednek egy parkapcsolatban. Mondjuk en kozeposztalybeliekkel jottem ossze. Elotte 2 magyar baratom volt, az egyik lustre volt, a masik meg... hagyjuk.
2018. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Összességében nem lesz sok. Oké, jó eséllyel jön pár válaszoló, aki elszidja a magyar férfiakat, mert az oldal női felhasználóinak egy részének ennyire futja a képességeiből... De amúgy tényleg semmi különbség. Vannak kint élő ismerőseim és többségük magyar sráccal jött össze, gondolom a kisebb kulturális különbség miatt.

Amúgy angol és angol közt is ugyanakkora a különbség, mint egy páva fővárosi közt és egy elmaradott vidéki közt. Az angoloknál is van egy csomó urigyerek, utcagyerek, mindenféle.

2018. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem angol, de oszinten szolva en nem latok “magyar pasi vs angol pasi” kulonbseget. Az osszes exem fantasztikus ember volt, nemzetisegtol fuggetlenul. Talan a kulonbseg annyi h az angolok picit prudebbek de ez is egyenenkent valtozik:/)
2018. márc. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

en lehet csak a rossz angol pasikat valasztottam, de engem sosem vettek noszamba, csak r.banc szamba... kelet europai no, csak arra valo...


igy nem kaptam semmi intimitast, vagy ami nekem egy kapcsolatban elvarhato lenne !!!!


aztan pont mikor kiakadtam egy angol lannyal voltam es o elmagyarazta, angol fiuk ilyenek, zero intimitas, rossz szex...



kitudja nem probaltam mindet ! vegsosoron az ember valogatja. de nekem sosem adtak eselyt, h tobb legyek mint egy r.banc a szemukben.

koszonom nem kerek beloluk !

2018. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kizárólag a nemzetiség dönti el hogy ki milyen.Minden országban vannak rendes és tirpák emberek is.
2018. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nem feltétlen nemzetiségfüggö. Neveltetés és társaság sokat befolyásol. De azt nem tagadom, hogy sok nemzeti sztereotipia igaz:D

Ismerek egy angol srácot, ő tényleg kicsit zárkózottabb volt.

2018. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!