Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom, akivel 2éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, akivel 2éve együtt lakom azt mondta csak vendég vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éve élünk együtt és 4éve vagYunk kapcsolatban. Az utóbbi össze veszésünkkor hozzám vágta h itt én csak vendég vagyok és jó lenne ha haza költöznék. A páromé a lakés én költöztem odq hozzá de én azt hittem h ez az én otthonom is.. nem tudom ki h van ezzel de ha pl hozzám költözött volna akkor én ugyanúgy az ő otthonának is tekintemém. Épp ezért nagyon rosszul esett h ezt mondta.. nem tudom h komolyan gondolta vagy csak mérgében mondta,de már többször utalgatott rá de akkor csak viccesen mondta h ne érezzem magam otthon, ezt néha viccből mondja.. A dolgokat lehetetlenség vele.megbeszélni mert.mindent el viccel.. ezért nem tudom h mit is gondol valójában. Ti mit tennétek a helyemben? Haza költöznétek ez miatt? Nagyon szeretem de fogalmam sincs mit tegyek.
2018. ápr. 23. 13:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Ilyet viccből SE mondok a másiknak. Mit tennék? Elköltöznék és cs***sze meg a lakását. Mellesleg egy vendég nem takarít, nem mos, nem főz. Szóval akár le is tojhatod az egész háztartást, ha már ilyen szépen megmondta, hol a helyed.
2018. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Igen, hazaköltöznék... rögtön kiderülne az is, hogy mennyire komoly a dolog...
2018. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis önbecsülésed, csomagolsz.
2018. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondja menj haza.

Miért maradtál egy perccel is tovább?

2018. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 acelsziv ***** válasza:
100%
Szerintem is pakolj. Ilyet nem mondok annak akivel együtt élek. Ezzel gyakorlatilag kirántotta a lábad alóla biztos talajt.
2018. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
A férjemmel 5 évig éltünk az én házamban, mielőtt közöset vettünk. Soha, még veszekedéskor sem mondtam, vagy éreztettem vele, hogy ez nem az ő otthona. Terveznél vele így jövőt, hogy minden vitánál kidobna? Én biztos nem. Gondolom elköltözni nem fog veled, tehát örökre megtűrt személy maradnál.
2018. ápr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Noren1989 ***** válasza:
13%
Elvégre vendég vagy....
2018. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
19%
A következő párodnál is mész a készre barmikor kitehet, ezert mondom minden nőnek hogy egy házat vagy lakást teremtsenek meg maguknak.
2018. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

Mit tennék? Amikor nincs otthon megviccelném: összeszedném a holmimat és elköltöznék, aztán viccelődjön egyedül.

Amúgy ismerős a viccelődős szitu, amikor megbánt és azt mondja csak viccelt. Oké de nincs kedvem nevetni a viccein.

Szóval később még fokozódni fog a helyzet, a végén azon veszed magad észre hogy nincs önbecsülésed és porig alázhat bármikor bárki előtt. Ez kb ide vezet.


A barátnőm két éve lakik a lakásomban és engem pedig az zavar hogy nem mindig érzi magát otthon.

2018. ápr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%
Beszéld meg vele.
2018. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!