Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti otthon hagynátok egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti otthon hagynátok egyedül betegen a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Barátom ma csak úgy lelépett a haverjaival.. Pedig megbeszéltük hogy ma nem megy sehova ,kettesben leszünk és segít nekem én meg pihenek. Miért ilyen bunko?

24n


2018. jún. 3. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%

Pisztolyt tartanak a fejedhez amugy, h vele legyel? Megerdemled...tudod madarat tollarol..

Illetve...az sem mind1 h mennyire vagy beteg....

2018. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem. De ettől neked még nem lesz jobb és a barátod se lesz ott veled.
2018. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Én ilyenkor kifejezetten szeretni szoktan, hogy az aggodalmas arcát nem kell néznem :)

Tudom, mindenki másképp viseli- engem, ha beteg vagyok, hagyjon békén mindenki. Zavar, a körülugrálnak.

Szóval igen, a párom engem simán otthon hagyna :)

2018. jún. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem
2018. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Betegség és betegség között van különbség...

Pl. azért mert kicsit meg vagyok fázva/ lázas vagyok nem tartanám itthon. Segíteni úgysem tud, nekem az tesz a legtöbbet ha alszok/pihenek. Nyilván ha hazaér jól esne ha segítene pl vacsorát készíteni, meg kicsit "körbeugrálna" de egész nap felesleges a sápadt arcomat néznie.


Hasmenésnél meg pláne elküldeném a lakásból...nem kell hozzá az asszisztálása. XD


Nyilván ha komoly bajom van, vagy olyan amivel nem tanácsos magamra hagyni (pl. szájsebészeti műtétem után egy szimpla felállásban is benne volt az ájulás esélye, plusz tilos volt hajolni/emelni) akkor jogos az elvárás, hogy otthon legyen.

2018. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem JELENLEG mindegy, hogy milyen betegségről van szó. A Kérdező MEGBESZÉLTE a párjával, hogy ő otthonmarad segíteni neki, ÉS kettesben is lesznek (ezek alapján a Kérdező nem nagyon beteg).


Itt inkább azon van a lényeg, hogy megbeszélték, de a párja lekakilta, amiben megegyeztek.

2018. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
Attól függ, milyen betegség. Ha kicsit meg van fázva, akkor simán. Ha haldoklik, akkor nem.
2018. jún. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ha megyek dolgozni es o marad otthon tappenzen. Ha nGyon beteg (= 40 fokos laz, eros hasmenessel-hanyassal vagy tudogyulladas vagy porckorongserv es nem tud mozogni, labtores eleje ertsd fekvogipsz), akkor nem.hagynam ott.

A masik az megbeszeles kerdese: ha o megker, hogy maradjk vele, mert fel, rosszul van vagy csak mert depis a betegsege miatt (es ezt nem egy egesz hetre keri), akkor otthonmaradok vele. De ilyen esetben lehetoleg csak egy napot kerjen es ne kelljen kis kohogeshez es mondjuk sok alvashoz sszisztalnom. Ilyenkor elsosorban hasznossa szeretnem tenni magam azz kerjen meg erre-arra mt csinljak, mit hozzak boltbol stb.


Ha megbeszltetek es ugy otthagyott mA, akkor eleg taplo, ha mar tobb napja melletted dekkol, akkor annyira nem, de nekem is rosszul esne.

2018. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Exem simán otthon hagyott, mert "anyás hétvége" volt.


38 fokos láz, köhögés, járni alig bírtam, úgy fájtam az ízületeim, de "mit szól anya, ha nem megyek".


Akkor 32 éves volt, hazajött úgy, mintha mi sem történrt volna, de akkor már nézegettem az albérleteket, és egy hónapra rá különköltöztem tőle.

2018. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Az én párom kifejezetten aggódó típus, eszébe se jutna otthon hagyni. Ápolgat, főz stb.
2018. jún. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!