Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Veszélyes egy egyiptomi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes egy egyiptomi származású férfihoz kiköltözni az emirátusokba?

Figyelt kérdés

mi baj érhet? és ha esetleg később egyiptomba mennék vele az mennyire rizikós.

az emirátusokkal úgy vagyok hogy elég modern felfogású, sok az európai, stb... nagy baj nem érhet, csak azért bennem van egy félsz...

egyiptom már más helyzet, azzal kapcsolatban nem vagyok olyan nyugodt


2018. júl. 29. 19:36
1 2
 1/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
92%
Viszontlátásra!
2018. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
?
2018. júl. 29. 19:40
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát.. ha vallásos és mondjuk támogatja a női körülmetélést akkor jól megszívod.

Egyiptomban úgy tudom nagyon menő és úgy csinálják mint idehaza egy plasztikai műtétet.. csak hát egészen más céllal..

Kulturálisan iszonyatosan elmaradottak, a nők konkrétan semmibe vannak nézve, és persze nagyon jól néz ki, hogy csili vili és pompa van, csak hát a háttérben a nő nem igazán több mint egy tárgy.

2018. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Mennyire ismered azt a férfit? Mióta? Ez ettől függ, semmi mástól. Van olyan, akivel pont olyan életed lenne, mint Kovács Bélával Kiskunlacházán. Más meg bezár, és rabszolgaként élnél, amíg rád nem un, és agyon nem ver.
2018. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

Hú Kiskunlacházán? :D

4-es ugye nem ott laksz? :D Lehet ismerjük egymást?

2018. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

"az emirátusokkal úgy vagyok hogy elég modern felfogású"

Ennek olvasgass kicsit utána...

2018. júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

Kicsoda neked ez a férfi?


B@zki, én senkihez sem költöznék csak úgy oda a távolba, amíg nem ismerem igazán, még akkor sem ha másik városròl van szó........

2018. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Muszlimokkal vigyázzatok, mert aranyosak kedvesek, de vallás agyprogramozottak. Nem európai nőnek való. Mondjad a srácnak jöjjön ide, éljetek együtt pár hónapot. Utána majd meglátod!
2018. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan mi baj lehet

Aaa semmi

Soha nem jönnek össze egy ilyen férfival a nezeti miatt meg ahogy a nőkkel bánnak az undorito , nem értem ezt hogy lehet hagyni és miért nem tesznek Ellene semmit

Az összeset fel kene robbantani , Eszak Korea után

N

2018. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lilla1973 válasza:
86%
a párom egyiptomi férfi.. nagyon jó ember.. itt él velem 3 éve és mindig mindenben támogatjuk egymást..tehát teljesen normális életet élünk, mintha egy magyar férfival élnék.. végtelenül tiszteli bennem a nőt.. soha nem bántana ..megjegyzem itt Magyarországon..nem életem vele Egyiptomban .. de én nem mennék oda hiszen az már az ő környezete és lehet megváltozna annyira amit én nem tudok elviselni hosszútávon..és más arab országba sem mennék .. nem mert félek .. hanem mert ott azok a népek nem nagyon szeretik az európai népet kultúrát .. sok mindent meg kellene róla tudnod mielőtt összeköltözöl vele .. a vallásáról mennyire gyakorolja azt,a családjáról, a nézeteiről, a család nézeteiről..stb.. az emirátusok sem eu ország.. ott is vannak törvények amelyeket te mint európai nő nem tudnál elviselni.. nem tudom mennyire erős a kapcsolatotok, de én azért először megpróbálnám megismerni.. és aztán dönteni ebben a kérdésben.. bár azt tudom, hogy Dubai az a város ahol nem fontos arab és nem arab párkapcsolat mert ott mindenféle népből van egy kicsi ... de azért légy óvatos..
2018. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!