Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg semmi közöm sincsen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg semmi közöm sincsen a párom válásához?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk. A feleségével most válnak ősszel. Októberre kaptak idézést. Már nagyon rég külön élnek, a gyermek a feleséggel él, de nálunk is sokat van. Az exnek is komoly kapcsolata van rég. Bizonyos okok miatt, még csak most kerül sor válóperre. Semmit nem mond el szinte a fejleményekről, azt mondta, semmi közöm az ő válásához. A pénzügyi dolgokra is gondolt...

2018. szept. 25. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen. Nem szabad kutakodnod. Ha megtisztel, akkor ugyis elfogja mondani neked. De gondolom előbb neki kell feldolgoznia lelkileg. Azért-bár nem váltam-de ha belegondolsz, egy válás, függetlenül attól hány éve élnek külön, meg mindenkinek meg van a maga oldala, az kudarc. Két ember kapcsolati kudarca, sikertelensége. Ami minden emberben nyomot hagy.
2018. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Elárulok valamit, jó szándékkal. Nem komoly a kapcsolatotok. Hanem..csak valami. Figyelj az apró jelekre, és be fogod tudni lőni, hogy épp te milyen szerepet töltesz be az életében.
2018. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem tudom mire volnál pl kíváncsi? Válófélben vannak, el lesznek választva, mindenki megy a saját útjára... vagyonmegosztásra vagy kíváncsi? vagy mire? A gyerek az anyjánál lakik, gondolom gyerektartást eddig is fizetett, a vagyon ketté oszlik...
2018. szept. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Jogászként mondom, hogy egy ilyen válóper - mindkettőnek van új párja, feltehetően minél előbb túl akarnak lenni rajta - dög unalmas és nincsenek is fejlemények ilyenkor még :) majd az első tárgyalás után esetleg lesz valami újdonság, de addig állóvíz.
2018. szept. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahol Növekedési hormon és az első válaszoló között lesz az igazság.

Tényleg figyelj, hogy mi a helyzet. Nekem egy nagyon jó barátom van most válófélben, húzza a bíróság a dolgot, mint a rétestésztát, most áprilisban beadott kérelemre jövő januárra (!!) tűzték ki az első tárgyalást. Nem kapkod ő sem azért, hogy beszélhessen róla, és ahogy mondták: nem is történik semmi. Csak várják, hogy végre kimondja a bíróság, hogy nem házasok többé.

Figyelj, légy mellette támaszként, beszélgessetek, de azért ennyire ez nem egyszerű. Oké, külön élnek, ez a tárgyalás meg ismét feltép sebeket, felszínre hoz érzéseket: kudarcot, csalódást, stb.

2018. szept. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha tényleg a "párod", azt is megkérdezheted, mekkorát kakált reggel.

Ha meg úgy válaszol, akkor nem a párod.

2018. szept. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem lèvőnek akár 10 zòldkezet is adnék!

Igen is, van közöd hozzá és megkell mindent osztani a párunkkal. Egy pàrkapcdolat alapja a bizalom, a mindenkori bizonytalanság mrgszüntetèse, ami csak is az őszintesègből, szavahihetőségből alakulhat ki. Kivel osztja meg gondjait/bajait/sikereit MINDENT ha nem veled?!

Valaki itt említette hogy te nemigzán lehetsz számára komoly stàtuszba, egyetértek ezzel is!

Akivel már együtt is élsz, annak minden dolgàhoz VAN közöd, és neki is a te dolgaidhoz.

2018. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

'Oké, külön élnek, ez a tárgyalás meg ismét feltép sebeket, felszínre hoz érzéseket: kudarcot, csalódást, stb.'

.

Oh, jóhogy nem màr még toleràlja is a kerdező (akivel kvázi együtt is él) mindazokat, aminek a 'válòfeles - uraság' részèről màr régen jelentéktelennek, közömbösnek kellene lenni!

Oh szegény ember, annyira kellene sajnálni, még azt is elnézni, HA MÁR ÉPPEN AZ ÉLETTÀRS VIGASZTALASÀBÓL NEM KÈR hogy esetleg a hàzaspár egymás nyakába vigasztalódjanak?!

Érdekes egy hàzaspar lehet, ha a feleség rèszéről sem volt eddig fontos a vàlàs, de, mèg èrdèrekesebb lehet annak a párja is! :D

(Cristian)

2018. szept. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Oh, jóhogy nem màr még toleràlja is a kerdező (akivel kvázi együtt is él) mindazokat, aminek a 'válòfeles - uraság' részèről màr régen jelentéktelennek, közömbösnek kellene lenni!



Mondod ezt innen a gép elől. Aztán ha (nem kívánom!!) te válsz, majd egészen más lesz a helyzet. Kívülről minden nagyon egyszerű, csak ha benne vagy, akkor jössz rá, hogy nem mindig.

Mondtam már el a véleményemet barátomnak arról, hogy mennyire hülyének gondolom, amiért hagyja, hogy úgy viselkedjen vele az akkori párja, ahogy. Aztán amikor én kerültem hasonló helyzetbe, érdekes módon nem úgy viselkedtem, mint ahogyan anno tanácsoltam, sok időnek kellett eltelnie, mire megfordultam és magam mögött hagytam az egészet.

2018. szept. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!