Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kezeljem ezt a helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet, ti számon kérnétek a párotokat?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Miben?
2018. okt. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a helyzetet sehogy.A semmit nem kell kezelni, na meg számonkérni sem.
2018. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mobilról írtam ki a kérdést és nem jelent meg a rubrika, hogy tudjam részletezni, de végre bepötyögtem:


3 éve együtt élünk a párommal, de neki az előző kapcsolata egy válással végzdődött, nincs gyerek, de a volt közös tulajdonuk miatt mostanáig is elhúzódott egy ügy, és lényeg az, hogy a páromnak kijött egy ezzel kapcsolatos "bünti" ami kb 100e Ft, de ne gondoljatok semmi komolyra.


Már a kapcsoltunk elején is említette, hogy a válásával kapcsolatos ügyeket nem szeretné részleteibe menően velem megbeszélni, mert az a múltja, és azt neki kell elintéznie, én pedig a jelene vagyok. Persze a főbb részleteket nyilván tudom, beszélgettünk régen erről, csak sosem szerette ezt az egy dolgot velem megtárgyalni, bár érthető szerintem.


Viszont ahogy említettem, a váláshoz kapcsolódóan (már elváltak amúgy mikor mi összejöttünk), kapott egy csekket és mivel nem szokásom kibontani a leveleit, így mikor kérdeztem, miért jött olyan levél, azt mondta hogy csak egy 5e ft-os adóbevallás elmaradás. Pár nap múlva megtaláltam a levelet és láttam, h nem mondott igazat. Nem hónapról hónapra élünk, de magyar átlagbér alatt keresünk, szóval kitudja fizetni, de jobb helye is lenne ennyi pénznek.


Nem tudom hogy felhozzam neki a témát és hozzám vágja, hogy miért kutakodok, tuti felhúzná magát, mert az a típus, vagy csendben hagyjam hogy intézze el a dolgot?


Tanácstalan vagyok, mi lenne a helyes?

2018. okt. 21. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve és együttélés után nem normális dolog az ilyen jellegű titkolózás. Üljetek le és beszéljétek meg. Az ő múltja a te jelened, jogod van tudni róla! A rizsát meg ne fogadd el kifogásnak, ha nem akarsz holnapután arra ébredni, hogy hajléktalan vagy, mert a múltja miatt elviszik mindenét.
2018. okt. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
"hozzám vágja, hogy miért kutakodok, tuti felhúzná magát, mert az a típus" - 3 év után a többi részlettel együtt ez elég bullshit. Ha az ilyen dolgokat nem tudjátok megbeszélni, akkor ez a kapcsolat előbb-utóbb kuka lesz.
2018. okt. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem is értem hogy gondolta azt hogy neked semmi közöd a múltjához. Ezt egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni. Nem különösebben érdekelne hogy mit vág hozzám tuti megmondanám neki ezt a csekket és hogy elegem van a titkolózásaiból. Együtt vagyunk együtt élünk és még is olyan mint ha nem lennénk együtt mert eltitkolja a dolgokat nem beszél semmiről.
2018. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm szépen a válaszokat!

Sokat segített a megerősítés, már meg is beszéltük, úgyhogy jó hogy felhoztam. Ezt már csak azért nem részletezem, h ne legyen felismerhető a történet, de tényleg köszönöm a tanácsokat, segített, és most minden rendben van. :)

2018. okt. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!